• سه شنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-2191-5
  • خبرنگار : 59006
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل امور استان‌های وزارت امور اقتصادی و دارایی:

حمایت از کالای ایرانی امنیت را به ارمغان می‌آورد

مدیرکل امور استان‌های وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: حمایت از کالای داخلی و سرمایه‌گذاری خارجی علاوه بر اقتصاد تضمین‌کننده امنیت است.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
سید جواد هاشمی در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان که پیش از ظهر امروز در سالن اجتماعات استانداری قزوین برگزار شد، تصریح کرد: سیستم مجموعه مدیریت اگر ناهماهنگ باشد کار نتیجه نمی‌دهد، یک ویژگی بحث هماهنگی است وزارت امور اقتصادی و دارایی یک ابر وزارت است که هر بخشی یک وزارتخانه است.

وی افزود: استان قزوین یکی از بهترین استان‌های ما و الگویی برای سایر استان‌ها است، امیدواریم از تجارب به‌خوبی استفاده شود.

مدیرکل امور استان‌های وزارت امور اقتصادی و دارایی اظهار کرد: یکی از ویژگی‌های قاسمی تربیت مدیر است که شاخصه خوب و منحصربه‌فرد است و هر معاون وی الآن توان مدیریت را دارند، این‌که از یک استان دیگر مدیر بیاوریم نشانه این نیست که مدیر خوبی در استان نداریم بلکه باید ملی فکر کنیم.

وی افزود: بعد از یک مدیر موفق کار سخت است و انتظار بالا است، سرمایه‌گذاری خارجی و حمایت از کالای ایرانی به وزارت دارایی برمی‌گردد.

هاشمی تأکید کرد: مالیات یکی از مؤلفه‌های مهم بودجه هر کشوری است، مالیات زمانی محقق می‌شود که بتوانیم از کالای داخلی حمایت و سرمایه‌گذاری خارجی را تقویت کنیم.

وی با اشاره به امنیت یادآور شد: ما باید دنبال امنیت باشیم که شیوه تأثیرگذار آن جذب سرمایه‌گذار خارجی است، اگر سرمایه‌گذاری خارجی صورت بگیرد آن‌ها نیز به دلیل سرمایه خودشان تلاش می‌کنند امنیت کشور مقصد حفظ شود.

مدیرکل امور استان‌های وزارت امور اقتصادی و دارایی بیان کرد: اگر در کشوری مردم در تولید و بورس سهم داشته باشند اجازه نمی‌دهند که امنیت مختل شود، در زمینه توریسم هم باید به‌طورجدی وارد شویم چراکه سهم بالایی در بازار جهانی دارد و باید بیشتر موردتوجه قرار گیرد.

وی افزود: بورس را باید رونق دهیم و سرمایه‌گذار خارجی جذب و رقابت ایجاد کنیم تا بتوانیم به موفقیت برسیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: