• سه شنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-2291-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

‍رئیس سازمان امور عشایر ایران اعلام کرد:

پرداخت ۲۰۷ میلیارد تومان تسهیلات به عشایر

رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: هرساله یک درصد از منابع صندوق توسعه ملی در قالب زنجیره تولید گوشت قرمز برای پرواری دام به عشایر کشور اختصاص داده می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین، کرمعلی قندالی در بازدید از مجتمع گوشت زیاران قزوین که با حضور خمسه رئیس سازمان جهاد کشاورزی برگزار شد، اظهار کرد: هرساله یک درصد از منابع صندوق توسعه ملی در قالب زنجیره تولید گوشت قرمز برای پرواری دام به عشایر کشور اختصاص داده می‌شود.

وی ادامه داد: مجتمع گوشت زیاران با توجه به داشتن یک محیط کنترل‌شده ازلحاظ بهداشت دام و علوم تغذیه ظرفیت بزرگی برای پرواری بندی دام دارد.

 قندالی با اشاره به اینکه در فرایند همکاری با بخش خصوصی از ظرفیت تشکل‌های بخش عشایر باید استفاده کرد، افزود: استان قزوین نو پا است و می‌توان به‌عنوان ظرفیت ساختاری برای انتقال عشایر سایر استان‌ها از این مجتمع بهره برد.

رئیس سازمان امور عشایر ایران اضافه کرد: دریک اهداف بلندمدت بایستی به این اهداف توسعه و همکاری با این‌گونه مجتمع‌ها اقدام کرد.

وی با اشاره به اینکه مجتمع گوشت زیاران هم جنبه کنترلی و ترویجی دارد، خاطرنشان کرد: سازمان عشایر ایران آمادگی همکاری با جهاد کشاورزی و مجتمع گوشت زیاران برای انتقال و پرواربندی دام را دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: