• چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-4594-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار قزوین:

موفقیت طرح‌های فرهنگی و اجتماعی درگرو مشارکت مردم است

استاندار قزوین در دیدار رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: موفقیت در طرح‌های فرهنگی و اجتماعی و کاهش آسیب‌های اجتماعی درگرو مشارکت مردم است.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
عبدالمحمد زاهدی استاندار در دیدار حجت‌الاسلام‌والمسلمین خاموشی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور که در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: موضوع آسیب‌های اجتماعی که به‌عنوان دغدغه رهبری مطرح‌شده باید در اولویت برنامه‌های مسئولان هم باشد تا با کمک مردم بتوانیم این نگرانی‌ها را کاهش دهیم.

وی افزود: اگر بخواهیم در طرحی موفق شویم حتماً نیازمند مشارکت مردم هستیم و در اجرای برنامه سکونت‌گاه‌های غیررسمی هم در کنار روحانیت و سایر نهادها لازم است مشارکت مردم را جلب کنیم.

استاندار قزوین بیان کرد: یکی دیگر از محورهای امسال توجه به شعار حمایت از کالای ایرانی است که همه باید کمک کنیم تا تولید و اقتصاد کشور شکوفا شود.

وی عنوان کرد: اگر بخواهیم در کاری موفق شویم باید عزم جدی داشته باشیم و پس از مطالعه و کار میدانی دنبال راهکارهای عملی برای حل آن‌ها باشیم تا وقتمان هدر نرود.

زاهدی گفت: وقتی مارک‌های خارجی به‌صورت انبوه تولید می‌شود تا بر روی اجناس ایرانی چسبانده شود نشان می‌دهد هنوز نتوانسته‌ایم برندی داشته باشیم که مردم به آن اعتماد کنند و یا با یک فرهنگ‌سازی غلط، باور مردم بر این است که همه کالاهای خارجی بهتر از ایرانی است.

استاندار یادآور شد: باید ابتدا کیفیت کالاهای نامرغوب ایرانی را ارتقا دهیم سپس انتظار داشته باشیم مردم سراغ کالای خارجی نروند و ما در این بخش لازم است نظارت خود را بیشتر کنیم.

وی اضافه کرد: مصرف کالای ایرانی را ابتدا باید خود ما مسئولان و سپس مردم از خانه‌هایمان آغاز کنیم تا مطمئن شویم این شعار در مسیر عملی شدن است.

استاندار گفت: در بسیاری از کالاها قادریم بهتر از محصولات خارجی تولید کنیم و در این زمینه نیازمند تبلیغ هستیم و در سایر موارد باید کیفیت کالاهای نامرغوب خود را بالا ببریم تا به نتیجه برسیم.

وی اضافه کرد: اگر درست نظارت نکنیم هرگز به نتیجه نمی‌رسیم و کارها سامان پیدا نمی‌کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: