• پنجشنبه ۲۳ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 971-897-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون عمرانی استاندار قزوین خبر داد:

اختصاص 24 میلیارد تومان ارزش‌افزوده به شهرستان بوئین‌زهرا در سال 96

معاون عمرانی استاندار خبر داد: در سال 96 به میزان 24 میلیارد تومان ارزش‌افزوده به شهرداری‌ها و دهیاری‌های شهرستان بوئین‌زهرا تخصیص داده‌شده است

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
علی فرخزاد در جلسه شورای اداری شهرستان بوئین‌زهرا بابیان اینکه اقدامات خوبی برای واگذاری قیر به شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان انجام‌شده، اظهار کرد: 4 بانده شدن جاده «بوئین‌زهرا- دانسفهان»، تکمیل 15 کیلومتر از جاده «بوئین‌زهرا – ساوه» و تکمیل «اتوبان ساوه – بوئین‌زهرا- قزوین»، از اقدامات مؤثر سال 96 این شهرستان بوده که در سال 97 تکمیل خواهد شد.

معاون عمرانی استاندار با اشاره به انجام بیابان زادی‌ای و جنگل‌کاری در شهرستان بوئین‌زهرا گفت: میزان جنگل‌کاری و بیابان‌زدایی انجام‌شده طی چند سال گذشته برابر با تمام اقدامات مشابه در 40 سال گذشته بوده است.

وی با اشاره به توجه جدی به موضوع مصرف آب و بحران آب در منطقه افزود: تا بیست‌ویکم فروردین‌ماه میزان بارش باران در شهرستان بوئین‌زهرا 115 میلی‌متر بوده که این رقم در کل استان 168 میلی‌متر است و نسبت به میانگین بلندمدت 28 درصد کاهش داشته‌ایم.

وی با اشاره به اقدامات انجام‌شده به‌منظور احداث 15 سالن ورزشی در شهرستان بوئین‌زهرا، از استقرار پلیس راهور در شهر شال خبر داد.

فرخزاد با اشاره به حل مشکل 15 ساله منطقه چرم‌سازی این شهرستان، دریافت نیم‌بهای هزینه پسماند دهیاری‌ها و شهرداری‌ها، حضور سرمایه‌گذار جهت شهرک صنعتی شال و سگزآباد، پست 63 کیلووات و نیروگاه 500 مگاواتی و حل مشکل میدان ورودی شهر دانسفهان را ازجمله اقدامات مؤثر انجام‌شده برای شهرستان بوئین‌زهرا عنوان کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: