• یکشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 971-1495-5
  • خبرنگار : 59020
  • منبع خبر : گفتگو

ووشوکاران قزوینی در رقابت‌های انتخابی تیم ملی

رئیس هیئت ووشوی استان قزوین از مصاف ووشوکاران استان با رقبا در رقابت‌های انتخابی تیم ملی خبر داد.

علی تنباکوساز در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، گفت: پنج ووشوکار استان در رقابت‌های انتخابی تیم ملی به مصاف رقبای خود می‌روند تا بخت خود را برای حضور در ترکیب نهایی تیم ووشوی بزرگ‌سال کشور محک بزنند.

 تنباکوساز افزود: محسن شهربازی، آرمین افراز ملک رودی، سعید شعبانی، علی محمدی و آرزو میرزایی پنج ووشوکار استان هستند که تیم ووشوی استان را در رقابت‌های انتخابی تیم ملی همراهی می‌کنند.

 وی عنوان کرد: محسن شهبازی در وزن ۷۰ کیلوگرم، آرمین افراز ملک رودی و سعید شعبانی در وزن منهای ۶۵ کیلوگرم و علی محمدی در وزن ۶۰ کیلوگرم رقابت‌های بخش ساندا و آرزو میرزایی در بخش تالو به مصاف حریفان خود می‌روند.

 وی عنوان کرد: در بخش تالو هم آرزو میرزایی تنها نماینده بانوان استان است که باید در این بخش به مصاف رقبای خود برود تا بتواند بخت خود را برای حضور در تیم ملی محک بزند.

وی اضافه کرد: آخرین مرحله از رقابت‌های درون اردویی انتخابی تیم ملی ووشو کشور برای شرکت در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتای اندونزی در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می‌شود.

وی اظهار امیدواری کرد که ووشوکاران استان در رقابت‌های انتخابی تیم ملی بتوانند با درخشش در پیکارهای انتخابی تیم ملی بخت خود را برای حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ محک بزنند.

رئیس هیئت ووشوی استان خاطرنشان کرد: سهمیه تیم ملی ایران در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا اندونزی در بخش مردان چهار نفر و در بخش بانوان دو نفر خواهد بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: