• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-5494-5
  • خبرنگار : 59006
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

در بازديد از خبرگزاری ايسنا مطرح شد:

تشکیل مجمع خادمان رسانه‌ای نماز جمعه قزوین فارغ از نگاه سیاسی

مسئول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان قزوین در بازدید از خبرگزاری ایسنا تصریح کرد: به‌منظور بهره‌گیری از ظرفیت رسانه در جهت ترغیب مردم به نماز جمعه مجمع خادمان رسانه‌ای نماز جمعه قزوین با حضور خبرنگاران از قشرهای مختلف تشکیل می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، حجت‌الاسلام روح الله فاطمی نسب در این بازدید که با حضور فرشاد پیله‌چی مدیر مسئول خبرگزاری ایسنا برگزار شد؛ ضمن تأکید بر نقش رسانه‌ها در تأثیرگذاری و فرهنگ‌سازی تصریح کرد: خبرنگاری جایگاهی است که خداوند در اختیار شما قرار داده است که از این جایگاه باید به‌درستی و درراه امربه‌معروف استفاده کرد.

وی افزود: وحدت اصحاب رسانه باعث ایجاد وحدت در بین جامعه می‌شود، این مجمع طی هفته آینده با حضور نمایندگان اصحاب رسانه استان تشکیل خواهد شد که نسبت به نماز و نماز جمعه دغدغه دارند و  امیدواریم با این کار گامی در جهت فرهنگ‌سازی برداریم.

مسئول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان قزوین تأکید کرد: در راستای همفکری و هم‌افزایی برای پیشبرد اهداف این مجمع، هر دو ماه یک‌بار نشست‌هایی با حضور اصحاب رسانه برگزار خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه بزرگ‌ترین مشکلی که در قزوین وجود دارد عدم وجود حسن ظن است، خاطرنشان کرد: حسن ظن باید در جامعه نهادینه و از قضاوت زودهنگام پرهیز شود که در این میان رسانه‌ها نقش مهمی را بر عهده‌دارند.

در پایان حکم خادم افتخاری نماز جمعه توسط مسئول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان قزوین به فرشاد پیله‌چی رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین اهدا شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: