• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-11190-5
  • خبرنگار : 59021
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مسئول بسیج سازندگی استان تأکید کرد:

لزوم تشکیل کارگروه‌های مشورتی برای ارائه تجربیات مسئولان در استان

مسئول بسیج سازندگی استان قزوین گفت: بسیج سازندگی در راستای مشاغل خانگی و کوچک تجربیات خوبی را دارد که می‌تواند در اختیار دیگر دستگاه‌ها قرار دهد لذا تشکیل کارگروه‌های مشورتی در استان برای ارائه تجربیات و اتخاذ تصمیمات لازم برای دور شدن از موازی کاری می‌تواند کاربردی باشد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، دومین جلسه کارگروه اشتغال استان قزوین با حضور معاون اقتصادی استاندار قزوین و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در سالن جلسات مدیریت بحران استان برگزار شد.

حمید اله بداشتی مسئول بسیج سازندگی استان در این کارگروه با اشاره به همکاری‌های صورت گرفته بین بسیج سازندگی با دستگاه‌های اجرایی استان اظهار کرد: در سال‌های گذشته ایجاد اشتغال خانگی و مشاغل کوچک در دستور کار بسیج سازندگی استان قرار داشت که پیشینه فعالیت‌های این سازمان از همکاری خوب در این میان خبر می‌دهد.

وی افزود: بسیج سازندگی در این راستا تجربیات خوبی را به دست آورده است که می‌تواند در اختیار دیگر دستگاه‌ها قرار دهد لذا تشکیل کارگروه‌های مشورتی در استان برای ارائه تجربیات و اتخاذ تصمیمات لازم برای دور شدن از موازی کاری می‌تواند کاربردی باشد. 

اله بداشتی تصریح کرد: ایجاد مشاغل خانگی روستایی در راستای ایجاد اشتغال برای جمعیت بیکار روستاها می‌تواند گامی بلند برای پیشگیری از معضلات و آسیب‌های اجتماعی در شهرها باشد چرا که وجود بیکاری در مناطق روستایی موجب سوق پیدا کردن آن‌ها به شهرها و ایجاد معضلات شهری خواهد شد. 

این مسئول بیان کرد: امروز بر دو موضوع دامداری صنعتی و ایجاد گلخانه‌ها در استان تأکید می‌شود که در هر کدام شاهد دغدغه‌های جدی صاحبان آن‌ها هستیم.

مسئول بسیج سازندگی با اشاره به مشکلات موجود در مسیر دامداری صنعتی گفت: مقروض بودن به بانک‌ها، کمبود جنس گاو مقرون‌به‌صرفه، مشکلات تغذیه و خوراک دام و شرایط بازار از جمله دغدغه‌های موجود گاوداران به شمار می‌رود.

اله بداشتی در پایان از آمادگی بسیج سازندگی برای همکاری‌های بیشتر با مسئولان دستگاه‌های اجرایی برای پیشبرد اهداف و سیاست‌های استان خبر داد. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: