• پنجشنبه ۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-495-5
  • خبرنگار : 59020
  • منبع خبر : گفتگو

معرفی نفرات برتر مسابقات تنیس مناطق پنج‌گانه کشور

رئیس هیئت تنیس خاکی استان از شناخت نفرات برتر مسابقات تنیس مناطق پنج‌گانه کشور خبر داد.

مجید احمدپور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین،
گفت: رقابت‌های تنیس خاکی مناطق پنج‌گانه کشور در حالی با شناخت و معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد که در این رقابت‌ها ورزشکارانی از 10 استان کشور برای کسب عناوین برتر با هم رقابت کردند.

وی افزود: در جریان رقابت‌های تنیس خاکی مناطق پنج‌گانه کشور درمجموع 44 ورزشکار به میزبانی هیئت تنیس قزوین با هم رقابت کردند.

احمدپور عنوان کرد: البته مرحله نخست مسابقات آزاد مناطق پنج‌گانه کشور بدون حضور 32 نفر برتر کشور در دو جدول اصلی و مقدماتی به میزبانی هیئت تنیس قزوین برگزار شد.

رئیس هیئت تنیس خاکی استان قزوین گفت: رقابت‌های تنیس خاکی مناطق پنج‌گانه کشور با درخواست هیئت تنیس خاکی استان و موافقت فدراسیون به قزوین سپرده شد.

وی افزود: در پایان این رقابت‌ها ورزشکارانی از استان‌های تهران و خراسان رضوی به ترتیب سکوهای قهرمانی و نایب‌قهرمانی را کسب کردند و دو تنیسور البرزی هم به‌طور مشترک بر سکوی سومی ایستادند.

احمدپور عنوان کرد: در دیدار نهایی رقابت‌های تنیس آزاد مناطق پنج‌گانه کشور مجتبی صدری از تهران عنوان قهرمانی را به دست آورد و امیر اولیایی از خراسان رضوی هم سکوی نایب‌قهرمانی را به خود اختصاص داد.

رئیس هیئت تنیس خاکی استان قزوین عنوان کرد: ابراهیم خزایی و پویان حجازی دو تنیسور البرزی هم به‌طور مشترک سوم شدند.

احمدپور گفت: مسابقات تنیس آزاد مناطق پنج‌گانه کشور با شرکت 44 ورزشکار از 10 استان کشور به میزبانی مجموعه تنیس مینودر قزوین برگزار شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: