• شنبه ۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-895-5
  • خبرنگار : 59020
  • منبع خبر : گفتگو

معرفی نفرات برتر مسابقات شطرنج سریع قزوین

رئیس هیئت شطرنج استان از شناخت و معرفی نفرات برتر مسابقات شطرنج سریع قزوین خبر داد.

حسن نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین،
گفت: رقابت‌های شطرنج‌بازان استان این بار در حالی با شناخت نفرات برتر به کار خود پایان داد که در این مسابقات 78 شطرنج‌باز برای کسب عناوین قهرمانی با هم رقابت کردند.

وی اضافه کرد: در رقابت‌های شطرنج سریع استان علاوه بر ورزشکارانی از استان قزوین، شطرنج‌بازانی از استان‌های تهران، البرز و زنجان در بنیاد شطرنج مهدی بویه قزوین با هم رقابت کردند که درنهایت در این مسابقات عنوان قهرمانی به شطرنج‌بازی از قزوین رسید و شطرنج‌بازانی از استان‌های تهران و زنجان در جایگاه‌های دوم و سوم ایستادند.

نوری عنوان کرد: اما در رقابت‌های شطرنج سریع استان این آبتین عطاخان شطرنج‌باز قزوینی بود که موفق شد بالاتر از سایر رقبای خود با کسب 8 امتیاز سکوی قهرمانی این مسابقات را به خود اختصاص دهد.

رئیس هیئت شطرنج استان قزوین گفت: رضا مهدوی شطرنج‌بازی از استان تهران و مهسا علوی شطرنج‌باز زنجانی هم در این دوره از مسابقات شطرنج سریع استان درنهایت سکوهای دومی و سومی را از آن خود کردند.

وی، با اشاره به برگزاری رقابت‌های شطرنج سریع استان قزوین اظهار کرد: این مسابقات در سطح خوبی برگزار شد و ورزشکاران شرکت‌کننده در این مسابقات برای کسب عناوین برتر از آمادگی بالایی برخوردار بودند.

رئیس هیئت شطرنج استان قزوین گفت: رقابت‌های شطرنج سریع استان با شرکت 78 شطرنج‌باز از استان‌های قزوین، تهران، زنجان و البرز به میزبانی بنیاد شطرنج مهدی بویه قزوین برگزار شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: