• شنبه ۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-1095-5
  • خبرنگار : 59020
  • منبع خبر : گفتگو

عنوان قهرمانی بانوی قزوینی در لیگ طلایی دوومیدانی

سرپرست هیئت دوومیدانی استان قزوین از عنوان قهرمانی شهلا محمودی بانوی استان در مرحله نخست رقابت‌های لیگ طلایی دوومیدانی بانوان کشور خبر داد.

حسن جوادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، گفت: مرحله نخست رقابت‌های لیگ طلایی دوومیدانی بانوان کشور در حالی برگزار شد که در این مسابقات دوندگان استان قزوین هم برای کسب عناوین برتر پابه‌پای سایر دوندگان در بخش‌های مختلف این رشته ورزشی دویدند.

وی افزود: در پایان رقابت‌های مرحله نخست لیگ طلایی دوومیدانی بانوان کشور، شهلا محمودی بانوی دونده قزوینی در رقابت‌های 400 متر با مانع توانست با سبقت از سایر رقبا سکوی قهرمانی را به خود اختصاص دهد.

جوادی اضافه کرد: محمودی در این بخش بازمان سه دقیقه و 20 ثانیه موفق به کسب عنوان قهرمانی و نشان طلای این دوره از رقابت‌ها شد و حدنصاب دریافت جایزه طلایی را به دست آورد.

سرپرست هیئت دوومیدانی استان قزوین گفت: حضور موفق شهلا محمودی بانوی دوومیدانی کار استان در کنار زهرا جعفرآبادی و زهرا پاریاد دوندگان تاکستانی و کسب عناوین قهرمانی و سومی نشان از این دارد که بانوان دوومیدانی کار استان در این مسابقات عملکرد موفقی داشته‌اند.

وی اظهار امیدواری کرد که بانوان دوومیدانی کار استان بتوانند در مراحل بعدی رقابت‌های لیگ طلایی دوومیدانی بانوان کشور عناوین خود را تکرار کنند.

سرپرست هیئت دوومیدانی استان قزوین عنوان کرد: رقابت‌های دوومیدانی لیگ طلایی بانوان کشور در سه مرحله به میزبانی تهران پیگیری می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: