• شنبه ۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-1091-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار قزوین تأکید کرد:

تحقق حمایت از کالای ایرانی با افزایش کیفیت

استاندار قزوین گفت: برای تحقق شعار سال باید کیفیت کالای ایرانی افزایش پیدا کند تا مصرف‌کننده به خرید آن تشویق شود.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
عبدالمحمد زاهدی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که امروز در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: حمایت از تولید ایرانی فقط با خریدن نیست بلکه باید کیفیت تولید را بالا ببریم تا مردم رغبت مصرف محصولات ایرانی را داشته باشند.

وی اضافه کرد: همه تلاش خود را بکار بسته‌ایم تا مشکلات تولید کمتر شود اما لازم است در توزیع اعتبارات هم دقت شود تا از هدف دور نشویم.

استاندار قزوین تصریح کرد: در سال گذشته ۹۷ درصد تسهیلات داده‌شده در بخش سرمایه در گردش بوده لذا به نوسازی کمتر توجه کردیم به همین دلیل امسال باید بررسی شود واحدهایی که وام گرفته‌اند آیا کاری کرده‌اند و تسهیلات در مسیر رونق تولید استفاده‌شده است.

وی ادامه داد: برخی واحدها چون فرسوده هستند هرچقدر وام بگیرند فرقی در تولید آن‌ها ندارد و احیا نمی‌شوند و بهتر است در نحوه پرداخت دقت بیشتری صورت گیرد.

زاهدی تأکید کرد: فرمانداران لازم است از واحدهای که تسهیلات گرفته‌اند بازرسی سرزده داشته باشند و رصد مستمر کنند تا تسهیلات درست هزینه شده و به تولید منجر شود.

وی بیان کرد: در گردشگری در نوروز امسال شاهد افزایش 32 درصدی گردشگران بودیم و مقصد شدن قزوین در حال تحقق است و باید کمک کنیم این موضوع رونق بگیرد.

استاندار قزوین یادآور شد: صنایع‌دستی هم می‌تواند درآمدزا باشد و به رونق این صنعت کمک کند و امسال باید حمایت از گردشگری در اولویت قرار گیرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: