• سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-797-5
  • خبرنگار : 59012
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی:

عدم پرداخت حقوق و معوقات از عمده مشکلات کارگری است

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه عدم پرداخت حقوق و معوقات از عمده مشکلات کارگران در سطح شهرستان است، گفت: فرماندار می‌تواند در راستای حل چنین مطالبه‌های بجا و درست کارگران نقش بزرگی ایفا کند.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، داوود محمدی رئیس کمیسیون اصل 90 و نماینده مردم قزوین البرز آبیک در مجلس شورای اسلامی در مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان البرز اظهار کرد: مردم به‌عنوان کسانی هستند که عملکرد ما را به‌عنوان مسئول قضاوت می‌کنند و نشان می‌دهند که ما چقدر توانسته‌ایم خدمت‌رسانی کنیم و در راستای ارزش‌های انقلاب چه گام‌هایی را برداشته‌ایم.

وی با اشاره به اینکه باید از زحمات رضا عسگری فرماندار سابق و نصیری سرپرست فرماندار تقدیر و تشکر کرد، افزود: بر خود می‌بالیم که استاندار قزوین یکی از افراد بزرگ و کارآمد در کشور بوده است و عملکرد درخشانی دارد.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: جامعه کارگری ما یک مطالبه‌گری به‌حق و دقیقی دارند و با مشکلات عدم پرداخت حقوق و معوقات مواجه هستند.

وی با اشاره به اینکه فرماندار می‌تواند در راستای حل مشکلات کارگران گام‌های مؤثری را بردارد، اضافه کرد: چند فضای درمانی مهم در سطح شهرستان وجود دارد که البته فضای درمانی مطالبهٔ عموم مردم است.

محمدی تصریح کرد: ساختمانی که قرار بود برای شهرداری باشد توسط شهرداری و شورای شهر به‌عنوان فضای درمانی اهدا شد و در حال حاضر پروژه در حال پیگیری است.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: مردم درزمینه بافت‌های فرسوده نیز مشکلاتی دارند که باید گام‌هایی برداشته شود تا در همین راستا در مردم احساس امیدواری ایجاد شود و شاهد رشد شهرستان باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: