• سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-897-5
  • خبرنگار : 59012
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین:

انتخاب فرمانداران و مدیران حاصل رایزنی سراسری و کشوری است

معاون سیاسی امنیتی استاندار گفت: انتخاب فرمانداران و مدیران حاصل رایزنی سراسری و کشوری است بنابراین دلیل تأخیر معرفی فرماندار شهرستان البرز نیز همین بود.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
علیرضا آشناگر معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین در مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان البرز اظهار کرد: بخش عمده اساس تربیت جامعه بر عهده معلمان است که اگر معلمان ما بدون دغدغه تمرکز و کنند نیروهای بهتر و متعهدتری تحویل جامعه خواهند داد.

وی افزود: تغییر و تحول پدیده‌ای طبیعی برای هر دولت است و هر دولت برای تحقق و اجرای برنامه‌های خود باید مدیرانی را انتخاب کند که تعهد داشته باشند.

آشناگر خاطرنشان‌ کرد: دولت به‌هیچ‌وجه به دنبال حذف هیچ جریانی نیست بلکه به‌کارگیری نیروهای بهتر را در اولویت خود قرار داده است.

وی تأکید کرد: یکی از مواردی که تمایل داریم انجام شود آن است که همه دستگاه‌ها، قوا و شخصیت‌های مختلف تلاش کنند تا قانون محترم به شمار رود و ما نیز باید قانون را سرلوحه خود قرار دهیم.
 
معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین ادامه داد: اگر تأخیری در انتخاب فرماندار اتفاق افتاد ناشی از روند اداری بود که بابت تأخیر عذرخواهی می‌کنم.

آشناگر بابیان اینکه فرمانداران نمایندگان عالی دولت هستند و مرجع همهٔ اقشار به شمار می‌روند، خاطرنشان کرد: از فرماندار توقع داریم که در فضای جدید، گفت‌وگوی سیاسی را بین مدیران مختلف شهرستانی، ائمهٔ جمعه و هم‌چنین شوراها فراهم کند.

آشناگر ادامه داد: فرماندار از ظرفیت سازمان‌های مختلف مردم‌نهاد و نیروهای دولت و مردم استفاده کند و در انتخاب مدیران شایسته‌سالاری را در اولویت قرار دهد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین در پایان گفت: رضا گروسی از نیروهای بومی خوش‌فکر و شفاف هستند که تجربه‌های خوبی را نیز دارد که می‌تواند از این تجربیات برای سرعت در کار بهره بگیرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: