• سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-1097-5
  • خبرنگار : 59012
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار شهرستان البرز:

مشکلات کارگری پاشنه آشیل آسیب‌های اجتماعی است

فرماندار شهرستان البرز بابیان اینکه مشکلات کارگری پاشنه آشیل آسیب‌های اجتماعی است، اظهار کرد: اگر من و مسئولان پاسخگوی مشکلات افراد نباشیم چه کسی باید مشکلات را حل کند.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، رضا گروسی فرماندار شهرستان البرز در مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان البرز، با اشاره به اینکه مشکلات کارگری پاشنه آشیل آسیب‌های اجتماعی است، اظهار کرد: اگر من و مسئولان پاسخگوی مشکلات افراد نباشیم چه کسی باید پاسخگو باشد و مشکلات را حل کند.

وی بابیان اینکه مردم باید بدانند و آگاه باشند که چه خبر و اتفاقاتی در شهرستان افتاده است، یادآور شد: من در همین تریبون اعلام خواهم کرد که بر روی باسکول انتخابات نخواهم رفت و در انتخابات شرکت نمی‌کنم.

فرماندار شهرستان البرز اعلام کرد: برنامه محوری در تمام زمینه‌ها لازم است و هرچه قدر هم حاکم یا مدیر جامعه در مسیر اهداف جامعه سریع‌تر گام بردارد بهتر خواهد بود.

گروسی بابیان اینکه یکی از اهداف انقلاب برداشتن ارزش و قداست از روی افراد و متوجه کردن به سمت عملکرد افراد بوده و هست، اضافه کرد: مدیران برنامه‌های خود را در اولین جلسهٔ شورای اداری ارائه دهند که پس‌ازآن ارزیابی مدیران صورت می‌گیرد.

مدیران شهرستان البرز لبیک‌گوی مقابله با مشکلات بودند

رضا عسگری فرماندار سابق شهرستان البرز اظهار کرد: مدیران و مسئولان در شهرستان البرز همه با هر آنچه که داشتند در برابر مقابله با مشکلات لبیک می‌گفتند.

وی افزود: امروز اعتبار ۲ بیمارستان ۱۲۰ تخت خوابی مصوب و تأمین اعتبارشده است و باافتخار می‌گوییم به ازای هر ۱۰۰۰ نفر ۳ تخت داریم.
 
عسگری خاطرنشان کرد: همراهی تمام قدی که افراد در حوزه کارگری داشتند ۵ واحد صنعتی تعطیل را توانستیم به چرخه تولید بازگردانیم.

فرماندار سابق شهرستان البرز در پایان گفت: امیدوارم با حمایت و مدیریت درست شهرستان البرز به جایگاه‌های در خور و شایسته خود دست یابد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: