• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-6290-5
  • خبرنگار : 59008
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین گت:

ترويج فرهنگ استفاده از دوچرخه راهکاری برای رفع معضل ترافیک و آلودگی هوا

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین در مراسم تقدير از دوچرخه سواران دبیرستان پسرانه چمران گفت: ترویج فرهنگ استفاده از دوچرخه در ترددهای درون‌شهری یکی از بهترین راهکارها برای رفع معضل ترافیک و آلودگی هوا به شمار می‌رود.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، به نقل از روابط عمومی سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین، معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین در مراسم تقدير از دوچرخه سواران دبیرستان پسرانه چمران گفت: با توسعه معابر شهری و افزایش استفاده شهروندان از وسایل حمل‌ونقل شخصی ضمن افزایش بار ترافیکی معابر شاهد آلودگی هوا هستیم.

وهاب میزانی عنوان کرد: مجموعه مدیریت شهری قزوین به‌منظور رفع معضل ترافیک برنامه جامعی تدوین کرده است.

وی تصریح کرد: ترویج فرهنگ استفاده از دوچرخه در ترددهای درون‌شهری یکی از بهترین راهکارها برای رفع معضل ترافیک و آلودگی هوا به شمار می‌رود.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: در این راستا برای ترویج فرهنگ دوچرخه‌سواری بین نسل نوجوان، تجلیل از دانش آموزان پسر مقطع دبیرستان شهر قزوین در دستور کار معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین قرار گرفته است.

میزانی بیان کرد: در اين برنامه شاهد حضور احسان لشگری قهرمان کشتی، سعید دقیقی و احد چگینی از اعضای شورای اسلامی شهر قزوین بوديم كه طی آن از دانش آموزان دبیرستان پسرانه چمران که برای طی کردن فاصله بین خانه و مدرسه از دوچرخه استفاده می‌کنند با اهدا هدایایی مانند کلاه دوچرخه‌سواری تجلیل شد.

وی اظهار کرد: این برنامه به‌صورت مستمر در مدارس پسرانه شهر قزوین اجرا می‌شود تا از این طریق نسل نوجوان ما با فرهنگ دوچرخه‌سواری بیش‌ازپیش مأنوس شوند.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: به مدارسی که دانش آموزان آن‌ها با دوچرخه به مدرسه می‌روند، لوح تقدیر اعطا می‌شود.

میزانی یادآور شد: حضور مسئولان در چنین مراسم‌هایی موجب می‌شود دانش آموزان بیش‌ازپیش به استفاده از دوچرخه ترغیب شوند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: