• چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-2991-5
  • خبرنگار : 59008
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کارآفرین برتر ترکیه در سال 2018:

تلاش کرده‌ام برای بانوان هم‌وطنم اشتغال ایجاد کنم

کارآفرین برتر ترکیه گفت: من می‌توانستم 10 سال پیش به‌عنوان کارآفرین برتر انتخاب شوم اما هدف من هیچ‌وقت مربوط به خودم نبوده است و همواره تلاش کرده‌ام تا بتوانم برای بانوان هم‌وطنم اشتغال ایجاد کنم.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، آینور بانوی کارآفرین برتر کشور ترکیه با حضور در میان بانوان کارآفرینی قزوینی ضمن تشکر از مهمان‌نوازی قزوین‌ها اظهار کرد: من به‌عنوان یک کارآفرین در کشور ترکیه با داشتن دو فرزند در زمینه سنگ‌های گرانیتی و مرمر فعالیت می‌کنم.

آینور اضافه کرد: فعالیت من در ترکیه در سایت‌های ساخت‌وساز، بیمارستان‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها صورت می‌گیرد و از سال 2013 با ایران و ظرفیت‌های موجود آن آشنا شدم و اکنون در اکثر پروژه‌های خود از سنگ‌های ایرانی استفاده می‌کنم.

این کارآفرین خاطرنشان کرد: خوشحالم با کشوری که به لحاظ فرهنگی به ما نزدیک است در حال تجارت هستم و همین‌جا می‌گویم ایران مثل خانه خودمان است.

آینور که خود مدیرعامل شرکت کارآفرینی‌اش است با اشاره به‌سختی کار در این حوزه گفت: شرکت بنده در سال 2017 به‌عنوان کسب‌وکار برتر شناخته‌شده است و یکی از ویژگی‌های بنده این است که با همه سختی‌ها از صفر تا صد کار را خودم انجام می‌دهم.

این کارآفرین که از سوی انجمن فرهنگی اصحاب کهف در ترکیه در سال 2018 به‌عنوان کارآفرین برتر شناخته‌شده است با اشاره به اهمیت تلاش در این حوزه گفت: نباید از دولت‌ها انتظار تشویق داشته باشیم بلکه در ابتدا باید با صبر و تحمل سختی‌ها کار خود را آغاز کنیم.

وی که بدون داشتن تحصیلات دانشگاهی با علاقه، کسب تجربه و مطالعه وارد عرصه کارآفرینی شده است ادامه داد: من می‌توانستم 10 سال پیش به‌عنوان کارآفرین برتر انتخاب شوم اما هدف من هیچ‌وقت مربوط به خودم نبوده است و همواره تلاش کرده‌ام تا بتوانم برای بانوان هم‌وطنم اشتغال ایجاد کنم.

در اين جلسه معصومه مراديان مديركل دفتر بانوان استانداری قزوين ضمن خوشامدگويی به آينور اظهار كرد: كميته توسعه كارآفرينی شورای فرهنگی اجتماعی زنان استان قزوين به همت اداره كل بانوان تأسيس شده و هدف ما اين است كه از زنان فعال در عرصه‌های مختلف كارآفرينی حمايت شود تا بتوانند نه تنها در سطح استان بلكه در سطح كشوری و بين‌المللی فعاليت مستمر داشته باشند.

وی افزود: اين نشست‌ها برگزار می‌شود تا دغدغه‌ها و مشكلات زنان كارآفرين را بشنويم و بكوشيم برای حل و فصل آن گام‌های مثبتی برداريم.

مراديان تصريح كرد: دعوت از خانم آينور به اين جهت اتفاق افتاد تا زنان كارآفرين بتوانند از تجربيات اين بانوی برتر كارآفرين استفاده كنند و به نوعی كارآفرينان خودمان نيز يك انتقال تجربه باشد.

مديركل دفتر بانوان استانداری قزوين گفت: بانوان كارآفرين ما با وجود تمام مشكلات و محدوديت‌هایی كه دارند نشان داده‌اند شايسته تقدير هستند و ما اميدواريم با حمايت ساير مسئولان بتوانيم در راستای حمايت از آن‌ها مؤثر باشيم.

در ادامه جلسه این کارآفرین برتر اهل ترکیه تجربیات خود را در اختیار بانوان کارآفرین قزوینی قرار داد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: