• پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-3191-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون اقتصادی استاندار خبر داد:

پیش‌بینی خرید 300 هزار تُن محصولات کشاورزی قزوین در سال جاری

معاون اقتصادی استاندار قزوین از برنامه ریزی و پیش‌بینی لازم برای خرید 300 هزار تُن محصولات کشاورزی استان در سال جاری خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، منوچهرحبیبی درکارگروه هماهنگی خرید تضمینی محصولات کشاورزی استان اظهار کرد: کشاورزی از ظرفیت‌های بسیار مناسب و مهم استان قزوین است که با توجه به این ظرفیت نیاز است در راستای افزایش تولید محصولات کشاورزی تلاش بیشتری انجام گیرد تا رشد صعودی را در این حوزه شاهد باشیم.

معاون اقتصادی استاندار گفت: با توجه به ظرفیت پیش‌بینی شده، در سال جاری می‌توانیم خرید تضمینی 300 هزار تُن از انواع محصولات کشاورزی از قبیل  گندم، جو و کلزا را داشته باشیم و برای این کار نیازمند برنامه‌ریزی منسجم و کارامد هستیم.

حبیبی با اشاره تاخیر در پرداخت مطالبات کشاورزان در سال گذشته عنوان کرد: در سال جاری بانک کشاورزی پیش‌بینی‌های لازم را در خصوص پرداخت به موقع مطالبات کشاورزان داشته باشد تا مطالبات بهره‌برداران به موقع پرداخت شود.

معاون اقتصادی استاندار افزود: در برنامه‌ریزی فوق ضروری است شبکه حمل نقل کالا در نظر گرفته شود تا در این حوزه شاهد کمبودی نباشیم و سازمان حمل نقل و پایانه‌ها نیزهمکاری لازم را با سازمان جهاد کشاورزی داشته باشد .

وی تصریح کرد: به منظور تأمین سلامت مرد م استفاده از ظرفیت دانشگاه علوم پزشکی در دستور کار قرار بگیرد تا استانداردسازی سیلوها و انبارها به صورت جدی رعایت شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: