• یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-3594-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

2 انتصاب جدید در جهاددانشگاهی قزوین

علی دل‌زنده به‌عنوان مدیر مرکز خدمات تخصصی هنر و معماری جهاد دانشگاهی قزوین و حمیده شفیعی‌ها به‌عنوان مدیر اداره فعالیت‌های فوق‌برنامه معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی قزوین منصوب شدند.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی قزوین، فرشاد پیله‌چی رئیس جهاد دانشگاهی استان صبح امروز با صدور حکمی علی دل‌زنده را به سمت مدیر مرکز خدمات تخصصی هنر و معماری منصوب کرد.

علی دل‌زنده پژوهشگر مقطع دکتری معماری است و مسئولیت‌هایی چون مدیر اجرایی انتشارات جهاد دانشگاهی قزوین، مسئول گروه آموزشی فرهنگ و هنر معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی قزوین و برخی فعالیت‌های پژوهشی، آموزشی و هنری را در کارنامه خود دارد.

گفتنی است مرکز خدمات تخصصی هنر و معماری از بخش‌های مهم جهاد دانشگاهی قزوین بوده و ازجمله اهداف این مرکز می‌توان به معرفی مبانی هنر و معماری اسلامی و کاربردی نمودن آن با بهره‌گیری از تکنیک‌ها و مهارت‌های ویژه، احیاء هویت معماری ایرانی- اسلامی و ارتقاء محیط شهری با رویکرد مداخله و معاصرسازی در ابنیه و بافت‌های تاریخی، ترویج الگوهای ایرانی-اسلامی از طریق طراحی و توسعه در انطباق با فناوری‌های جدید، تولید نیروی انسانی متعهد و متخصص آشنا با فناوری‌های سنتی و جدید در جهت همزایی هر دو فنون، حمایت از پژوهش‌های کاربردی در حوزه هنرهای اسلامی تا حصول نتیجه و تولید محصول، جهت‌دهی به مطالعات و دستاوردها به‌منظور دستیابی به مرکز دانش‌بنیان، بومی‌سازی و سهولت در اجرایی نمودن شاخص‌های صنعتی‌سازی و نیمه‌صنعتی پروژه‌های ابنیه، نظارت و ارزیابی اقدامات انجام‌شده و تدوین تجربیات در قالب دستورالعمل‌های مشخص اجرایی اشاره کرد.

فرشاد پیله‌چی رئیس جهاد دانشگاهی استان همچنین صبح امروز با صدور حکمی خانم حمیده شفیعی‌ها را به‌عنوان مدیر اداره فعالیت‌های فوق‌برنامه معاونت فرهنگی منصوب کرد.

به گزارش ایسنا، حمیده شفیعی‌ها از هنرمندان باسابقه استان قزوین بوده و پیش‌ازاین فعالیت فرهنگی و هنری در پروژه ملی تألیف منابع آموزشی زبان انگلیسی تحت عنوان کتاب eight را در جهاد دانشگاهی در کارنامه خود دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: