• دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-7590-5
  • خبرنگار : 59002
  • منبع خبر : ----

رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان قزوین:

جهاد دانشگاهی آماده توسعه مناظرات دانشجویی در سطح استان است

رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان قزوین از آمادگی این واحد برای توسعه مناظرات دانشجویی در سطح استان قزوین خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
فرشاد پیله‌چی، رئیس جهاد دانشگاهی واحد قزوین عصر امروز در آیین اختتامیه هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان استان قزوین که در سالن آمفی تئاتر دانشکده آینده پژوهی دانشگاه بین‌‌‌المللی امام خمینی(ره) برگزار شد، اظهار کرد: موضوعات و گزاره‌های انتخابی از سوی دانشجویان در این دور از مسابقات، گزاره‌هایی با محتوای غنی بود که به صورت مطلوب نیز ارائه شد.

وی افزود: نمایش و حضور خوب دانشجویان در این دور از مسابقات نشان داد ادامه این مسابقات، نتایح مثبتی را برای فضای علمی کشور رقم خواهد زد.

رئیس جهاد دانشگاهی واحد قزوین تاکید کرد: با توجه به اینکه جهاد دانشگاهی نهادی علمی با رویکرد علمی و فارغ از جناح‌بندی و نگاه‌های سیاسی است، می‌تواند با ترکیبی از ظرفیت‌های دانشگاهی و غیردانشگاهی گام‌های مثبتی را در حوزه مناظرات و فضای باز گفتمانی در حوزه دانشجویان بردارد.

وی با بیان اینکه توانایی توسعه مناظرات در سطح استان را داریم، اضافه کرد: حوزه علوم انسانی یکی از حوزه‌هایی است که می‌توان با جدیت وارد آن شد و در حوزه نقد گفتمانی و مناظره ورود پیدا کرد.

پیله‌چی تاکید کرد: استعدادهای خوبی در این دور از مسابقات شناسایی شده‌اند و امیدواریم از  نتایجی که از این مسابقات کسب شده افق‌های روشنی را برای توسعه علمی و پژوهشی استان شاهد باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: