• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-4591-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار قزوین:

اطلاع از وضعیت کالا از حقوق مصرف‌کنندگان است

استاندار قزوین گفت: آگاهی و دسترسی به اطلاعات از حقوق اصلی مصرف‌کنندگان است.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، عبدالمحمد زاهدی در همایش حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان که در سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین برگزار شد، اظهار کرد: همه ما جزو مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان هستیم و باید نسبت به حقوق هم اهتمام ویژه‌ای داشته باشیم.

به گفته وی، مهم‌ترین اقدام در راستای حمایت از مصرف‌کنندگان، حمایت از تولیدکنندگان بوده که تأثیر مستقیم آن را مصرف‌کنندگان در کیفیت و قیمت کالاها احساس می‌کنند.

استاندار قزوین ادامه داد: درواقع مصرف‌کنندگان کسانی هستند که کالا و خدماتی را از واحدهای تولیدی و توزیعی خریداری و مصرف می‌کنند درحالی‌که تعریف مصرف‌کننده در نگاه کلی فراتر از این موضوع است.

زاهدی، یکی از مهم‌ترین راه‌ها برای حمایت از مصرف‌کنندگان را حمایت از تولیدکننده و عرضه‌کنندگان خدمات و کالاها دانست و گفت: بدون شک با این وضعیت کالاهای باکیفیت و بهتر به دست مشتریان خواهد رسید.

به گفته وی، اگر دولت تولیدکننده و عرضه‌کننده را حمایت کند قیمت نهایی محصول پایین آمده و درنهایت به نفع مشتری است.

استاندار قزوین عنوان کرد: حمایت از توزیع‌کننده نیز باید موردتوجه قرار گیرد زیرا اصناف و ارائه‌دهندگان کالا در چرخه تولید و عرضه، نقش بسیار مهمی داشته و نمی‌توان نقش آن‌ها را نادیده گرفت.

زاهدی در پایان یادآور شد: امروز تولید و توزیع یک تخصص به‌حساب آمده و باید توجه ویژه‌ای به آن داشته و به همین جهت با برگزاری نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا که به ضرر اصناف است، مخالف هستیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: