• پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-3593-5
  • خبرنگار : 59021
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

حضور مجمع نمایندگان استان در جهاد دانشگاهی قزوین

بهمن طاهرخانی رئیس مجمع نمایندگان استان به همراه داوود محمدی رئیس کمیسیون اصل 90 در مجلس شورای اسلامی با حضور در جهاد دانشگاهی واحد قزوین از نزدیک در جریان فعالیت‌های صورت گرفته در این مرکز قرار گرفتند.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
بهمن طاهرخانی رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی به همراه داوود محمدی رئیس کمیسیون اصل 90 و نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی به‌منظور آشنایی مجمع نمایندگان استان قزوین با فعالیت‌های صورت گرفته در جهاد دانشگاهی واحد قزوین، در این مرکز حضور پیدا کردند.

فرشاد پیله‌چی رئیس جهاددانشگاهی استان قزوین در این بازدید ضمن ارائه گزارش عملکرد از فعالیت جهاددانشگاهی استان در سال 96 خواستار حمایت مجمع نمایندگان از فعالیت‌های این واحد و گسترش دامنه خدمات ارائه‌شده در بخش‌های مختلف این مرکز شد.

تمامی فارغ‌التحصیلان طراحی دوخت و لباس جهاددانشگاهی جذب بازار کار شدند

مهدی گلدوزها معاون فرهنگی و سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی استان قزوین در این نشست با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته در این دو معاونت اظهار کرد: یکی از بخش‌های مهم معاونت فرهنگی مرکز ایسپا است که موضوع افکارسنجی را در سطح ملی و استانی موردتوجه قرار می‌دهد.

وی افزود: نظرسنجی‌ها یک پیمایش اجتماعی هستند که می‌توانند در پایش رأی موضوعات مختلف مورد توجه قرار گیرند که ازجمله آن‌ها رقابت‌های انتخاباتی است.

گلدوزها به فعالیت‌های مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی اشاره و تصریح کرد: در این مرکز رشته‌های حوزه هنر دکوراسیون و معماری با استفاده از نمادهای ایرانی- اسلامی و رشته بیمه مورد توجه قرارگرفته است.

سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی استان قزوین عنوان کرد: برای اولین بار این مرکز رشته طراحی دوخت و طراحی لباس را در دو مقطع کاردانی و کارشناسی مورد توجه قرار داده است که خوشبختانه تمامی فارغ‌التحصیلان آن جذب بازار کار شده‌اند.

جهاددانشگاهی توانمندی طراحی و اجرای حفاظ معماری هسته‌ای چشمه نور ایران را دارد

علی دل‌زنده مدیر مرکز خدمات تخصصی هنر و معماری جهاددانشگاهی استان قزوین نیز بابیان اینکه این مرکز آمادگی آن را دارد تا در بخش‌های مختلف موردنیاز استان ورود جدی داشته باشد، اظهار کرد: پروژه ملی چشمه نور ایران یکی از پروژه‌های بزرگ ملی در سطح کشور محسوب می‌شود که در حال ساخت در استان قزوین است.

وی ادامه داد: جهاد دانشگاهی قزوین این آمادگی و توانمندی را دارد که طراحی و اجرای حفاظ معماری هسته‌ای این پروژه را در سطح استان انجام دهد.

مدیر مرکز خدمات تخصصی هنر و معماری جهاددانشگاهی استان قزوین به یکی دیگر از طرح‌های این مرکز اشاره و عنوان کرد: طرح ساماندهی آب‌های جاری سطح شهر یکی از موضوعاتی است که در این مرکز موردتحقیق و پژوهش قرارگرفته است.

دل‌زنده خاطرنشان کرد: جهاددانشگاهی واحد استان قزوین طی بررسی‌ها و تحقیقات کارشناسی به 8 روش جمع‌آوری آب‌های سطحی برای استفاده از آن در داخل استان رسیده است که می‌تواند آن را در اختیار مجموعه استان و حتی در سطح کشور ارائه دهد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: