• پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-3693-5
  • خبرنگار : 59021
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین:

مجمع نمایندگان استان پیگیر حمایت‌های لازم از جهاددانشگاهی خواهد بود

رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: مجمع نمایندگان استان پیگیر حمایت‌های لازم برای پیشبرد هر چه‌بهتر اهداف جهاد دانشگاهی قزوین در سطح استان خواهد بود.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
بهمن طاهرخانی رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی به همراه داوود محمدی رئیس کمیسیون اصل 90 و نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی به‌منظور آشنایی مجمع نمایندگان استان قزوین با فعالیت‌های صورت گرفته در جهاددانشگاهی واحد قزوین، در این مرکز حضور پیدا کردند.

بهمن طاهرخانی رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین در این بازدید بابیان اینکه جهاد دانشگاهی باید در عرصه‌های مختلف ورود جهادی داشته است، اظهار کرد: فعالیت‌های این مرکز در بومی‌سازی علوم و در عرصه دانش‌بنیان می‌تواند انقلابی را در کشور ایجاد کند.

وی افزود: جهاددانشگاهی به‌واسطه درگیر نبودن در بروکراسی‌های اداری توانایی آن را دارد که فعالیت‌های بخش‌های مختلف آن در راستای منافع کشور و استان مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مجمع نمایندگان استان پیگیر حمایت‌های لازم برای پیشبرد هر چه‌بهتر اهداف این مرکز در سطح استان خواهد بود.

طاهرخانی بابیان اینکه باهمت و همکاری می‌توان خدمات ارائه‌شده در جهاددانشگاهی را وسعت داد، گفت: بی‌شک با این اتفاق شاهد فعالیت‌های جدی‌تر و گسترش خدمات در بخش‌های مختلف جهاددانشگاهی استان قزوین خواهیم بود.

وی با اشاره به انتشار کتاب «Eight» در جهاد دانشگاهی عنوان کرد: آموزش زبان‌های خارجه به‌ویژه زبان انگلیسی باید به‌گونه‌ای باشد که فرهنگ و زبان کشورمان را تحت تأثیر قرار دهند.

رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین خاطرنشان کرد: هرگونه استحاله فرهنگی در این خصوص به ضرر کشور و فرهنگمان است ازاین‌رو باید در این عرصه به گونه‌ای وارد شد که فرهنگ ایرانی- اسلامی به حاشیه نرفته و تحت تأثیر آن قرا نگیرد.

طاهرخانی در پایان خاطرنشان کرد: برای مجموعه جهاد دانشگاهی استان قزوین آرزوی توفیقات بیشتر داشته و امیدواریم در این مسیر موفقیت‌های روزافزونی را داشته باشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: