• پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-3793-5
  • خبرنگار : 59021
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی:

چالاکی، جوان‌گرایی و خودباوری سه ضلع موفقیت جهاد دانشگاهی قزوین

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: چالاکی، جوان بودن، خودباوری و اعتمادبه‌نفس سه ضلع موفقیت در جهاد دانشگاهی استان قزوین است که می‌تواند برای دیگر بخش‌ها نیز مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
بهمن طاهرخانی رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی به همراه داوود محمدی رئیس کمیسیون اصل 90 و نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی به‌منظور آشنایی مجمع نمایندگان استان قزوین با فعالیت‌های صورت گرفته در جهاددانشگاهی واحد قزوین، در این مرکز حضور پیدا کردند.

داوود محمدی در این نشست اظهار کرد: چالاکی، جوان بودن، خودباوری و اعتمادبه‌نفس سه ضلع موفقیت در جهاد دانشگاهی استان قزوین است که می‌تواند برای دیگر بخش‌ها نیز موردتوجه قرار گیرد.

وی افزود: به‌واسطه این سه ضلع موفقیت شاهد توفیقات خوبی در عرصه‌های ملی و استانی از سوی جهاد دانشگاهی استان قزوین بوده‌ایم.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: میانگین سنی 35 سال اعضای جهاد دانشگاهی استان قزوین نشان می‌دهد که انرژی جوانی در این مجموعه وجود دارد و آماده حرکت و برداشتن قدم‌های بلند در مسیر اهداف مدنظر خود است.

این مسئول تأکید کرد: فعالیت‌های این مرکز به‌واسطه اهمیت آن به‌گونه‌ای است که می‌توان برای آن اعتبارات ملی و استانی اخذ کرد.

محمدی ادامه داد: هرچند بودجه‌های کشور تعریف و اعتبارات ملی و استانی مشخص‌شده است اما می‌توان از ردیف اعتبارات در اختیار و متفرقات برای پیشبرد اهداف جهاد دانشگاهی استان قزوین اعتباراتی را اختصاص داد.

وی با اشاره به نامه ارسالی جهاددانشگاهی به وزیر راه و شهرسازی در خصوص پروژه ساخت مجتمع تحقیقاتی و درمانی جهاد دانشگاهی استان قزوین اعلام کرد: مجمع نمایندگان استان پیگیری لازم را برای انجام این پروژه عظیم در سطح استان قزوین خواهد داشت.

 رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با اشاره به فعالیت مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی عنوان کرد: مراکز علمی کاربردی باید به سمت تربیت افراد کارآفرین سوق پیدا کنند تا فارغ‌التحصیلان آن‌ها بعد از اتمام تحصیلات بلافاصله جذب بازار کار شوند.

داوود محمدی در پایان این نشست با حضور در خبرگزاری ایسنا منطقه قزوین، با خبرنگاران دیدار و گفت‌و‌گو کرد و از نزدیک در جریان فعالیت‌های این خبرگزاری قرار گرفت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: