• شنبه ۵ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-1491-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تأکید استاندار قزوین:

موضع‌گیری‌ها در حوزه آب به‌گونه‌ای باشد که ایجاد تنش نکند

استاندار قزوین با اشاره به اینکه موضع‌گیری‌ها در حوزه آب به‌گونه‌ای باشد که ایجاد تنش نکند، گفت: هیچ‌گونه تبعیض، تساهل و تسامح و پارتی‌بازی در برخورد با چاه‌های غیرمجاز پذیرفته نیست.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، عبدالمحمد زاهدی در جلسه ستاد مدیریت بحران آب استان که در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: خشک‌سالی یک واقعیتی است که از سال‌ها پیش در کشور مطرح‌شده و محدود به استان قزوین نیست.

وی افزود: مسئله کم‌آبی باید به‌گونه‌ای ساماندهی و مدیریت شود که ازیک‌طرف این عنصر حیاتی به‌عنوان منابع ملی و متعلق به نسل‌های امروز و آینده به‌خوبی حفاظت و حراست شود و از طرف دیگر به تولید ملی و اشتغال لطمه‌ای وارد نشود و کشاورزان بتوانند با یک مدیریت صحیح و علمی نقش و وظیفه ملی خود را به‌درستی ایفا کنند.

استاندار قزوین ادامه داد: در ساماندهی و مدیریت آب باید عدالت را رعایت کرده و از هرگونه تساهل و تسامح در این خصوص پرهیز و اجتناب شود.

وی عنوان کرد: هیچ‌گونه پارتی‌بازی در این حوزه نباید وجود داشته باشد و زمانی که مردم احساس تبعیض کنند به‌هیچ‌وجه مدیران مربوطه را نخواهند بخشید و کوتاه نخواهند آمد.

استاندار تصریح کرد: مدیریت افکار عمومی، اطلاع‌رسانی و موضع‌گیری در حوزه آب باید به‌گونه‌ای باشد که ایجاد تنش نکند و اشخاص و مسئولان از هرگونه نگاه سیاسی، جناحی و تنش‌آفرین در این زمینه خودداری کنند.

زاهدی در پایان‌بر نصب کنتور هوشمند بر روی چاه‌های کشاورزی و توسعه آبیاری به شیوه‌های مدرن تأکید کرد.

به گزارش ایسنا، در این جلسه مدیران و متولیان آب استان، تشکل‌های آب بران و جمعی از مدیران و فرمانداران به ارائه گزارش، بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: