• سه شنبه ۱۵ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-692-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : گفتگو

نماینده مردم قزوین در مجلس تأکید کرد:

انسجام و وحدت ملی فاکتورهای موردنیاز برای تحقق آرمان‌های امام و انقلاب

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: آرمان‌های انقلاب و اندیشه‌های امام خمینی(ره) بعد از گذشت 40 سال هنوز به‌طور کامل محقق نشده است و فکر می‌کنم مهم‌ترین راه، انسجام و وحدت ملی است که این اتفاق رخ دهد.

سیده حمیده زرآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین،
اظهار کرد: برای استمرار یک حکومت و ایدئولوژی، 40 سالگی سن بلوغ است و مهم‌ترین عاملی که باعث شده انقلاب به این مرحله برسد مردم و حمایت آنان بوده است چراکه در همه سختی‌ها مردم در همه حوزه‌ها از انقلاب اسلامی ایران حمایت کردند و درواقع می‌توان گفت که این حمایت و همراهی مردم دررسیدن انقلاب به 40 سالگی نقش اساسی داشته است.

وی ادامه داد: آینده‌نگری، کلی‌نگری و نفوذ کلام از ویژگی‌هایی است که رهبران در جوامع مختلف دارند که همه این موارد در امام خمینی (ره) وجود داشت و ایشان علاوه بر این ویژگی‌ها دارای شخصیت روحانی و معنوی بودند که از این ویژگی‌ها می‌توان به خودسازی و تزکیه نفس نیز اشاره کرد.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: امام خمینی(ره) بیش از هر فرد دیگر نسبت به سایر افراد انقلاب‌های جهان به‌عنوان یک شخصیت جاودانه در ایران و جهان شناخته شدند.

وی افزود: آرمان‌های انقلاب و اندیشه‌های امام خمینی(ره) بعد از گذشت 40 سال هنوز به‌طور کامل محقق نشده است و فکر می‌کنم مهم‌ترین راه، انسجام و وحدت ملی است که این اتفاق رخ دهد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: