• سه شنبه ۱۵ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-892-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : گفتگو

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین:

امام خمینی(ره) نقاب از چهره اسلام آمریکایی برداشت

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین گفت: اسلامی که امام خمینی(ره) مبلغ آن بود اسلام ناب بود و در مقابل اسلام آمریکایی، اسلام تقلبی و خشونت‌طلب، فرقه‌هایی چون داعش و گروه‌های تکفیری سرافرازانه ایستاد و نقاب از چهره کریه آنان برداشت.

علیرضا آشناگر معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، اظهار کرد: اسلام، دین و آموزه‌های دینی از عوامل اصلی و تضمین‌کننده انقلاب اسلامی است. تا زمانی که انقلاب اسلامی در خط صحیح اسلام ناب محمدی، حرکت می‌کند و مردم روحیه دفاع از اسلام و ارزش‌های اسلامی را زنده نگه می‌دارند و هیچ قدرتی نمی‌تواند نظام جمهوری اسلامی را از حرکت به سمت هدف‌های خود بازدارد.

وی ادامه داد: اسلامی که امام خمینی (ره) مبلغ آن بود اسلام ناب بود و در مقابل اسلام آمریکایی، اسلام تقلبی و خشونت‌طلب، فرقه‌هایی چون داعش و گروه‌های تکفیری سرافرازانه ایستاد و نقاب از چهره کریه آنان برداشت.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین تصریح کرد: دین، مذهب و ارزش‌های اسلامی عامل تضمین‌کننده در پیروزی و تداوم و تثبیت و پایداری انقلاب بود.

وی بابیان اینکه بدون شک پیروزی انقلاب اسلامی حاصل حضور حماسی مردم و اطاعت از رهبری امام بود، اضافه کرد: تداوم حضور مردم در فرازهای دیگر انقلاب مثل دفاع از قدس، انتخابات ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی، مجلس خبرگان رهبری و شوراهای اسلامی شهر و روستا به پایداری انقلاب اسلامی منجر شده است.

آشناگر عنوان کرد: امام بارها تأکیدِ کرده‌اند که مردم ولی‌نعمت ما هستند و باید قدردان آنان بود، بالأخص مردم کوچه‌بازار، همان افرادی هستند که امام می‌گفت یک موی این کوخ‌نشینان به همه کاخ‌نشینان می‌ارزد.

وی مطرح کرد: رهبری منحصربه‌فرد امام خمینی (ره) در بسیج اقشار عمومی و مقابله با ظلم و ستم رژیم شاهنشاهی از دیگر عوامل پیروزی انقلاب اسلامی و تداوم آن بود.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین یادآور شد: پس از امام خمینی (ره) خوشبختانه راه و اندیشه امام توسط خلف صالح ایشان مقام معظم رهبری دنبال شد.

آشناگر ابراز کرد: اسلامی بودن، مردمی بودن و رهبری عوامل پیروزی و تثبیت انقلاب اسلامی بود موجب شد که انقلاب اسلامی شکوهمندانه وارد چهل‌سالگی خود بشود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: