• شنبه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-992-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : گفتگو

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین تأکید کرد:

ضرورت حفظ میراث امام خمینی(ره) و تحویل آن به نسل آینده

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین گفت: میراث امام خمینی(ره)، میراث گران‌بهایی است که باید آن را حفظ کرده و باافتخار به نسل آینده تحویل دهیم.

علیرضا آشناگر معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین،
اظهار کرد: امام خمینی(ره) یک مرجع دینی اعلم بود که اعلمیت ایشان در بین محافل علمی و حوزوی پذیرفته‌شده بود.

وی ادامه داد: امام خمینی(ره) در باب حکومت صاحب‌نظر بوده و ولایت‌فقیه، دکترین پذیرفته‌شده معظم له در بین مبارزان حوزوی بود.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) مرجعی شجاع، صادق و صالح بود؛ مردم او را پیشاپیش حرکت انقلابی خود علیه نظام ستم‌شاهی دیده بودند و قلباً به اندیشه او باور داشتند که راه او می‌تواند به پیروزی منجر شود.

وی ابراز کرد: مبارزه امام خمینی(ره) صرفاً بنا به تکلیف الهی بود و جز هدف الهی هدفی در حرکت انقلابی خود نداشت و مردم اخلاص او را باجان و دل درک کرده بودند.

آشناگر تصریح کرد: امام خمینی(ره) یک شخصیت کامل و یک مرجع دینی، یک رهبر انقلابی، شجاع، صادق و صالح بود که به توانمندی مردم برای سرنگونی رژیم پهلوی باور داشت.

وی اضافه کرد: پیوند امام و امت آن‌چنان محکم بود که یک اشاره او هزاران نفر از جوانان و پیران را راهی میدان‌های نبرد علیه متجاوزان می‌کرد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین مطرح کرد: بزرگ‌ترین رسالت یاران امام حفاظت از میراث فرهنگی امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب اسلامی است، میراثی که هزاران نفر جان خود را برای آن نثار کردند.

وی ابراز کرد: وحدت کلمه و پرهیز از اختلاف و تلاش صادقانه برای حفظ نظام جمهوری اسلامی رسالتی است که باید به انجام برسد، امروز وحدت و انسجام ملی یگانه اکسیری است که می‌تواند توطئه‌های دشمنان قسم‌خورده را خنثی کند.

آشناگر تأکید کرد: یاران امام خمینی(ره) باید با آگاهی، آسیب‌ها و آفت‌هایی که انقلاب اسلامی را تهدید می‌کند شناسایی و اصلاح کنند، در واقع باید به‌گونه‌ای عمل شود که کماکان مردم، ما را خدمتگزار خود قلمداد کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین اضافه کرد: میراث امام، میراث گران‌بهایی است که باید آن را حفظ کرده و باافتخار به نسل آینده تحویل دهیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: