• چهارشنبه ۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-1495-5
  • خبرنگار : 59021
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ضرورت توجه مسئولان در راستای استعدادیابی ورزش بانوان

استاندار قزوین در دیدار با بانوی فوتسالیست قزوینی با تأکید بر اینکه تاکنون در راستای شناسایی استعدادهای ورزشی بانوان کمتر تلاش شده است اظهار کرد: این موضوع نیازمند بررسی و توجه بیشتر از سوی مسئولان ذی‌ربط است.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، صبح امروز فاطمه اعتدادی عضو تیم ملی فوتسال بانوان با حضور در دفتر استاندار قزوین با عبدالمحمد زاهدی دیدار و گفتگو کرد.

زاهدی استاندار قزوین در این دیدار با تأکید بر اینکه تاکنون در راستای شناسایی استعدادهای ورزشی بانوان کمتر تلاش شده است اظهار کرد: این موضوع نیازمند بررسی و توجه بیشتر از سوی مسئولان ذی‌ربط است.

وی افزود: خوشبختانه در سال‌های اخیر شاهد تحولاتی در حوزه ورزش بانوان هستیم که می‌تواند کم‌کاری ما را در این حوزه تا حدودی جبران کند.

استاندار قزوین بیان کرد: حضور بانوان موفق موجب ایجاد انگیزه و ترغیب بیشتر دختران و بانوان در عرصه‌ها و میادین ورزشی خواهند شد.

زاهدی تصریح کرد: بانوان ورزشکار به‌موجب افتخار آفرینی‌های خود سرمایه‌های ارزشمند در کشور محسوب می‌شوند که باید آن را قدر دانست.

اشتغال مهم‌ترین مسئله اعضای تیم ملی است

در ادامه فاطمه اعتدادی عضو تیم ملی فوتسال بانوان بابیان اینکه یازده سال است عضو تیم ملی بوده اظهار کرد: در حدود یک سال برای حضور موفق در مسابقات جهانی تمرینات فشرده‌ای داشته‌ایم و خوشبختانه موجب افتخار آفرینی تیم ملی در جهان شد.

وی ادامه داد انجام بازی‌های دوستانه با چندین کشور به ما کمک کرد که در این راستا آمادگی خود را حفظ کرده و همین امر موجب شد از تمامی 5 بازی دوستانه پیروز خارج شویم.

اعتدادی تأکید کرد: باید تمرینات و مسابقات تیم ملی به‌خوبی مدیریت شود تا وقفه‌ای در فعالیت‌ها و موفقیت‌های آن ایجاد نشود.

عضو تیم ملی فوتسال بانوان در پایان خاطرنشان کرد اشتغال مهم‌ترین مسئله اعضای تیم ملی است ازاین‌رو خواهان توجه مسئولان به این موضوع هستیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: