• چهارشنبه ۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-4090-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین:

نهاده‌های موردنیاز مرغداران استان قزوین تأمین شد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین با بیان اینکه نهاده‌های موردنیاز مرغداران استان قزوین تأمین‌شده است، گفت: شرکت پشتیبانی امور دام برای حمایت از تولیدکنندگان و تعادل بازار 65 تُن مرغ منجمد خریداری و ذخیره‌سازی کرده است.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، فاطمه خمسه در جلسه ستاد تنظیم بازار طرح ضیافت که با حضور منوچهر حبیبی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قزوین و معاونین و مدیران برگزار شد، اظهار کرد: برای نهاده‌های موردنیاز مرغداران 2 هزار و 500 تُن ذرت و هزار تُن سویا تأمین‌شده است.

وی به اجرای طرح ضیافت در استان اشاره و اظهار کرد: در اجرای این طرح برای ماه مبارک رمضان 480 تُن سهمیه برنج در نظر گرفته‌شده بود که تاکنون 323 تُن حواله صادرشده که به‌تناسب شهرستان‌ها توزیع‌شده است.

خمسه تصریح کرد: در همین راستا 15 تُن گوشت قرمز گرم و 29 تُن گوشت قرمز منجمد از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون در استان توزیع‌شده است.

وی با بیان اینکه 58 تُن مرغ منجمد نیز در بین شهروندان توزیع‌شده است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر 360 تُن مرغ منجمد در سردخانه‌های استان ذخیره‌سازی شده است.

وی یادآور شد: شرکت پشتیبانی امور دام برای حمایت از تولیدکنندگان و تعادل بازار 65 تُن مرغ منجمد خریداری و ذخیره‌سازی کرده است.

این مقام مسئول بابیان اینکه 12 تُن شکر در استان توزیع‌شده است، افزود: چغندرکاران انتظار دارند که نیاز استان از داخل استان تأمین شود تا محصول کشاورزان نیز به فروش برسد و مطالبات پرداخت شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: