• پنجشنبه ۱۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-2291-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون بهبودتولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین:

طرح‌های اشتغالزایی بخش کشاورزی در روستاها اقتصادی باشد

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: اجرای طرح‌های استغالزایی کشاورزی در روستاها باید اقتصادی باشد و بازاریابی آن مد نظر قرار گیرد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، استان قزوین مجید اسماعیلی در جلسه هماهنگی با سازمان بسیج سازندگی استان که با حضور سرهنگ برین فرمانده قرارگاه بسیج سازندگی استان، اله بداشتی رئیس سازمان بسیج سازندگی استان و معاونین و مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین برگزار شد، اظهار کرد: تجربه خوبی در سال گذشته با بسیج سازندگی در اجرای طرح‌های عمرانی و اشتغال داشتیم و هم اکنون نیز آمادگی لازم برای ادامه این مشارکت و همکاری را داریم.

وی ادامه داد: کمیته‌های فنی کشاورزی، امور دام، ترویج کشاورزی و آب و خاک در استان تشکیل می‌‍شود و پروژه‌هایی را اولویت‌بندی خواهیم کرد.

اسماعیلی تصریح کرد: از ظرفیت کمیته برنامه‌ریزی استان باید برای اجرای طرح‌های توسعه بخش کشاورزی و بسیج سازندگی استفاده کرد.

علی شاپورزاده معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین نیز در این جلسه گفت: جهاد کشاورزی آماده همکاری در زمینه توسعه طرح‌های زنبورداری، گوسفند داری، تلقیح مصنوعی و همچنین اصلاح ساختار واحدهای دامی با مشارکت بسیج سازندگی هستیم.

در این جلسه حمیدرضا اله بداشتی رییس سازمان بسیج سازندگی استان قزوین گزارشی از طرح‌های در دست اجرای این سازمان در مناطق روستایی و محرم استان ارائه کردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: