• یکشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-2295-5
  • خبرنگار : 59020
  • منبع خبر : گفتگو

معرفی نفرات برتر مسابقات پرش‌بااسب قزوین

رئیس هیئت سوارکاری استان از معرفی نفرات برتر مسابقات پرش‌بااسب قهرمانی استان خبر داد.

حسین احسانی فاخر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، گفت: در این مسابقات که در رده‌های تشویقی، مبتدی، نونهالان، نوجوانان و بزرگ‌سالان برگزار شد، 45 سوارکار از استان‌های قزوین، زنجان و همدان به میزبانی باشگاه سوارکاری البرز باهم رقابت کردند.

وی افزود: در این رقابت‌ها و در رده تشویقی و مبتدی مهرداد زاهدیان با اسب لردکریس از باشگاه ژاله و نگار نادریان با اسب شب‌خیز از باشگاه مهرآریا مسیر را بدون خطا پشت سر گذاشتند.

احسانی فاخر عنوان کرد: در رده سنی نونهالان این رقابت‌ها هم فرزاد سهیل قاسمی با اسب خرم از باشگاه خوشه طلا از همدان عنوان نخست را کسب کرد و امیرعباس کاوه با اسب آتسز از باشگاه ژاله نایب‌قهرمان شد.

وی افزود: عنوان قهرمانی رده سنی نوجوانان رقابت‌های پرش‌بااسب استان هم بهارشیا نجفی نیا با اسب اسپیلید از باشگاه سواران زنجان رسید.

رئیس هیئت سوارکاری استان قزوین عنوان کرد: سورن احسانی با اسب فیداس از باشگاه مهرآریا و فرزاد سهیل قاسمی با اسب خرم از باشگاه خوشه طلا همدان عناوین دومی و سومی را به دست آوردند.

احسانی فاخر ابراز کرد: در رده بزرگ‌سالان ابوالفضل افتخاری با اسب آرش از باشگاه اکباتان همدان سکوی نخست را به خود اختصاص داد.

وی گفت: ارشیا نجفی نیا دیگر سوارکار زنجانی با اسب کنکورد از باشگاه سواران عنوان نایب‌قهرمانی را کسب کرد.

رئیس هیئت سوارکاری استان قزوین اعلام کرد: مهدی حمزه‌ای با اسب اشتوزن برگ از باشگاه ایثار همدان و سورن احسانی با اسب فیداس از باشگاه مهرآریای قزوین هم به‌طور مشترک سوم شدند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: