• شنبه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-2292-5
  • خبرنگار : 59021
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ظهر امروز انجام شد؛

بازدید نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی از خبرگزاری ایسنا

سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با حضور در جهاد دانشگاهی استان قزوین از نزدیک در جریان روند فعالیت خبرگزاری ایسنا و ایکنا در استان قرار گرفت.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی به همراه فرشاد پیله‌چی رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین، ظهر امروز با حضور در جهاد دانشگاهی استان از نزدیک در جریان روند فعالیت خبرگزاری دانشجویان ایران ایسنا و خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) در قزوین قرار گرفت.

زرآبادی طی این بازدید اظهار کرد: جهاد دانشگاهی استان قزوین الگویی موفق در به‌کارگیری صحیح بانوان و جوانان در کادر اعضای خویش به شمار می‌رود.

وی افزود: امیدواریم این روند مؤثر همچنان با قوت ادامه یابد و شاهد چنین رویکردی در دیگر دستگاه‌ها نیز باشیم.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فعالیت خبرنگاران خبرگزاری ایسنا در قزوین گفت: این خبرگزاری نمود خوبی از به‌کارگیری از توان و کارآمدی بانوان و جوانان به شمار می‌رود.

به گزارش ایسنا، در ادامه رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین گزارشی از روند فعالیت‌های این واحد به نماینده مردم قزوین ارائه و خواستار حمایت مسئولان استان از فعالیت‌های علمی- پژوهشی جهاد دانشگاهی در استان شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: