• پنجشنبه ۱۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-2492-5
  • خبرنگار : 59006
  • منبع خبر : گفتگو

نماینده مردم تاکستان در مجلس:

قدس، سرزمین تفکیک‌ناپذیر جهان اسلام است

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: اسرائیل کشوری جعلی و ساخته دست رژیم غاصب و اشغالگر است درحالی‌که قدس سرزمین تفکیک‌ناپذیر جهان اسلام است.

بهمن طاهرخانی در گفت‌وگو با ایسنا منطقه قزوین، تصریح کرد: قدس هدفی استراتژیک برای جهان اسلام است، اين هدف قطعی یا محدود به زمان نیست بلکه حادثه‌ای است که به‌واسطه استعمار غرب ایجادشده است.

وی افزود: قدس به‌عنوان اولین قبله وجه مشترک مسلمانان است و امام با این هدف که اسرائیل کشور جعلی و ساخته استعمار است در راستای بازگشت مجدد قدس به آغوش مسلمین آخرین جمعه ماه مبارك رمضان را به این روز نام‌گذاری کردند تا مسلمین با حضور در راهپیمایی‌ها و اعلام انزجار نسبت به این کشور جعلی این هدف را زنده نگه‌دارند و به سیاستمداران جهان اعلام کنند که قدس سرزمین تفکیک‌ناپذیر است که با حمایت از انتفاضه فلسطین این هدف محقق خواهد شد.

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: قدس سرزمین تفکیک‌ناپذیر جهان اسلام است که با حضور و حمایت از انتفاضه فلسطین این هدف محقق خواهد شد، انتفاضه به‌عنوان جنبش قابل‌قبول در جهان اسلام بوده که موردحمایت جهان اسلام به‌ویژه مدیران و مسئولین نظام جمهوری اسلامی به‌ویژه رهبری است.

طاهرخانی تأکید کرد: اسرائیل جعلی و زیاده‌خواه است؛ اگر مقاومت مردم فلسطین مبنی بر بازگشت به سرزمین پدری نبود یهودیان با اتحاد غرب به نتیجه شوم که کشورگشایی بود می‌رسیدند و پیوسته مسئله ایجاد می‌کردند؛ این‌ها بر پایه شعار خودشان يعنی از نیل تا فرات بودند، اگر مقاومت نبود امروز به سایر کشورها دست‌درازی و جهان اسلام وضعیت متزلزلی داشت، انتفاضه موجب شده نتوانند به اهداف خودشان برسند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: