• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-3892-5
  • خبرنگار : 59006
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/حمایت از فلسطین؛ آبرو برای ایران/

نسل جدید انقلاب به آمریکا بی‌اعتماد است/ امروز توان بازدارندگی موشکی ایران زیاد است

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا گفت: نسل جدید انقلاب نسبت به آمریکا شناختی از جنس بی‌اعتمادی پیدا کرده است به‌طوری‌که شاهد حضور جوانان و نسل جدید در راهپیمایی امروز بودیم.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
سردار رسول سنائی‌راد در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه قزوین اظهار کرد: حضور امروز مردم در دفاع از مظلومیت فلسطین حرکتی علوی و پیامی به اسرائیل است.

وی با اشاره به شکل‌گیری رژیم صهیونیستی افزود: آنچه امروز به عنوان رژیم صهیونیستی مطرح می‌شود حاصل غصب بخشی از سرزمین اسلامی است در واقع این رژیم، هلالی نحس در میان مناطق اسلامی محسوب می‌شود.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا اظهار کرد: این منطقه حدفاصل بین غرب و شمال جهان اسلام است که اگر پیشینه‌شناسی شود به انگلیس برخورد می‌کنیم که به بهانه‌ای مذهبی دولت یهود را تأسیس کردند.

وی با بیان اینکه ابتدا قرار بود این رژیم توسط آمریکا ایجاد شود، تأکید کرد: اسرائیل در ابتدا با هدف فروپاشی دولت اسلام و تصاحب جزایر نفتی و با دلایل اقتصادی توسط انگلیسی‌ها، اروپایی‌ها و آمریکای‌ها ایجاد شد.

سنائی‌راد خاطرنشان کرد: به ظاهر هدف تأسیس مذهبی بود اما اصل ماجرا سیاسی و اقتصادی بود، این رژیم با تکیه بر زور و تزویر در گام اول بخشی از زمین‌ها را خریداری و در گام بعدی مردم را آواره کرد.

وی بیان کرد: در حال حاضر تعداد آواره‌های فلسطینی بیشتر از یهودی‌های مقیم آنجاست، در واقع ترور و ترس هسته‌های اصلی این رژیم است به طوری که با ایجاد رعب و وحشت مردم را آواره و خودشان سرزمین را اشغال کردند و یهودی‌ها را از سراسر دنیا در آن نقطه جمع کردند.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا ابراز کرد: یهودی‌ها نژادپرست هستند اما اصالت نژادی ندارند و از سراسر جهان به بهانه اینکه مادری یهودی دارند جمعیتشان را در اختیار استکبار غرب قرار دادند.

وی با اشاره به هلوکاست تأکید کرد: هلوکاست بهانه‌ای است که در جنگ جهانی دوم خودشان ساختند و افسانه‌ای بیش نیست در حالی که هلوکاست‌های زیادی در فلسطین وجود دارد و نسل‌کشی‌های بسياری صورت می‌گیرد.

سنائی‌راد تصریح کرد: آنچه که موجب شده روند رژیم صهیونیستی به چالش بیفتد ایده آزادسازی قدس شریف است، قبل از انقلاب، فلسطینی‌ها مأیوس بودند و جنبشی ناسیونالیستی داشتند اما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی گروه‌های فلسطینی، اسلامی حرکت کرده و مقاومت کردند.

وی افزود: قبل از انقلاب اسلامی ایران صهیونیست‌ها به پای مذاکره نمی‌آمدند اما بعد از آن مقاومت ملت فلسطینی سبب شد رژیم صهیونیستی به مذاکره بیاید.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا یادآور شد: شرایط امروز دنیا نیز به همین شکل است آمریکا، رژیم صهیونیستی را به قدس می‌فرستد و خیانت برخی از کشورهای اسلامی این جرئت را به آمریکا می‌دهد که سیاستی را در پیش بگیرد که فشار بیشتری بر ایران وارد شود.

وی تأکید کرد: امروزه احتمال جنگ ضعیف است چون می‌دانند اگر بجنگند شکست خواهند خورد و در حال حاضر به دنبال ایجاد اختلاف در جهان اسلام هستند که خیانت آل‌سعود و بحرین در این بین مشاهده می‌شود، اسرائیل و آمریکا علیه ایران وارد جنگ نمی‌شوند چراکه جنگ باید سه ویژگی پیروزی، سالم نگه داشتن حوزه راهبردی و طولانی نبودن را داشته باشد؛ که این امر در مواجهه با ایران ممکن نیست.

سنائی‌راد عنوان کرد: امروز توان بازدارندگی موشکی ایران به قدری است که مقام معظم رهبری می‌گویند اگر یک موشک بزنند  10 موشک دریافت می‌کنند، تجربه برجام و فلسطین می‌گوید که چاره‌ای جز مقاومت نداریم.

وی افزود: راهبرد امام، در برچیدن غده سرطانی اسرائیل است که این امر تحقق يافتنی است چراکه رژیم صهیونیستی عمر زیادی نخواهد داشت و تا نابودی اسرائیل راه امام خمینی(ره) را ادامه خواهیم داد.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا گفت: ما وقتی که از سوریه خارج شدیم برخی افراد فکر نمی‌کردند خروج ما به دلیل پیروزی باشد، 7 هزار انتحاری در سوریه اتفاق افتاد اما نیروهای ما مقتدرانه مقاومت کردند و پیروز شدند.

سنائی‌راد خاطرنشان کرد: ما از این گردنه نیز عبور خواهیم کرد ترامپ نمی‌تواند ما را به قبل از برجام بازگرداند چراکه نسل جدید ما مثل نسل انقلاب از آمریکا شناختی از جنس بی‌اعتمادی پیدا کرده است به طوری‌که شاهد حضور جوانان و نسل جدید در راهپیمایی امروز بودیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: