• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-4092-5
  • خبرنگار : 59002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اسرائیل روزهای آخر عمر ننگین خود را سپری می‌کند

امام‌جمعه شهر محمودآباد نمونه گفت: اسرائیل روزهای آخر عمر ننگین خود را سپری می‌کند و این‌گونه دست‌اندازی‌ها به هر ریسمانی برای شکست ملت ایران نشانه ترسی است که این رژیم از نابودی و مرگ ابدی خود دارد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، حجت‌الاسلام رشوندی امام‌جمعه شهر محمودآباد نمونه در خطبه‌های امروز نماز جمعه که در مصلی شهر محمودآباد برگزار شد، اظهار کرد: مدعیان دموکراسی در دنیا حاضر نیستند به ملت فلسطین اجازه دهند، این ملت حکومت خود را در قالب یک انتخابات آزاد و با رأی خود انتخاب کنند.

وی افزود: غرب تنها از دموکراسی برای دستیابی به اهداف استکباری خود استفاده می‌کند و هیچ‌گاه حاضر نیست به ملت‌هایی همچون فلسطین اجازه دهد حکومت خود را انتخاب کنند.

این مسئول عنوان کرد: اسرائیل نیز روزهای آخر عمر ننگین خود را سپری می‌کند و این‌گونه دست‌اندازی‌ها به هر ریسمانی برای شکست ملت ایران نشانه ترسی است که این رژیم از نابودی و مرگ ابدی خود دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دستور مقام معظم رهبری در رابطه باانرژی هسته‌ای، بیان کرد: امریکا و غرب هیچ‌گاه در برابر وعده‌هایی که داده‌اند صداقت نداشته‌اند و این امر باید به درسی برای مسئولین تبدیل شود.

حجت‌الاسلام رشوندی اضافه کرد: مقام معظم رهبری از ابتدا بر صادق نبودن امریکا بر سر تعهدات خود تأکید داشتند ولی عده‌ای با نپذیرفتن بی‌صداقتی امریکا، کشور را با چالش‌های جدی روبرو کردند.

وی بیان کرد: امروز در برابر وعده‌های غرب نیز باید مراقب باشیم تا وقت‌کشی آن‌ها و بی‌صداقتی در برابر تعهدات، کشور را با چالشی جدید روبرو نکند.
امام‌جمعه محمودآباد در پایان یادآور شد: عمر برجام بی‌فرجام به انتها رسیده و باید بپذیریم برجام بر لبه پرتگاه قرارگرفته است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: