• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 973-2197-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برپایی سفره افطاری 1200 نفری در آبگرم

باهمت یکی از خیران سفره افطاری برای هزار و 200 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد آبگرم و روستاهای اطراف برپا شد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
همت امانی، رئیس کمیته امداد شهر آبگرم در مراسم افطاری روستای داخرجین که با حضور مددجویان تحت حمایت کمیته امام (ره) برگزار شد به تشریح آخرین عملکرد این نهاد پرداخت.

رئیس کمیته امداد شهر آبگرم با تقدیر از حضور و مشارکت نیکوکاران در طرح‌های مختلف کمیته امداد امام خمینی (ره) بیان کرد: علیرغم مشکلات اقتصادی که در جامعه وجود دارد ولی خلوص نیت خیران در همراهی با کمیته امداد امام خمینی (ره) به تلاش انجام‌شده برکت داده است.

وی ادامه داد: خیران و نیکوکاران به‌تناسب توان و شرایط اقتصادی خویش در کمک به نیازمندان و محرومان پیشگام و فعال هستند البته در بحث کمک‌های مردمی اگرچه میزان این کمک‌ها اهمیت دارد ولی نیّت و اقدام خیران گام ارزشمند و پربرکتی است.

رئیس کمیته امداد شهر آبگرم افزود: به‌عنوان نمونه باهمت یکی از خیران سفره افطاری برای هزار و 200 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد آبگرم و روستاهای اطراف برپا شد.

وی با اشاره به اجرای طرح‌های مختلف در کمیته امداد امام (ره) عنوان کرد: سال 96 تعداد ایتام آبگرم 48 نفر بود که 680 حامی در ارتباط با کمیته امداد از این ایتام حمایت کرده و ماهانه به‌طور متوسط به آن‌ها بیش از 25 هزار تومان کمک کرده‌اند.

امانی توضیح داد: در طرح محسنین فرزندان تحت حمایت اگرچه از نعمت مادر و پدر محروم نیستند ولی شرایط مختلفی همچون اعتیاد، بیماری، ازکارافتادگی، بد سرپرستی و مسائلی ازاین‌دست موجب شده تا تحت حمایت کمیته امداد امام (ره) قرار گیرند.

وی اعلام کرد: تعداد 88 نفر از فرزندان مددجو نیز در قالب طرح محسنین تحت حمایت کمیته امداد امام (ره) هستند که 192 حامی در این زمینه با این نهاد همکاری دارند.

رئیس کمیته امداد شهر آبگرم یادآور شد: متوسط کمک حامیان به افراد تحت حمایت طرح محسنین ماهانه بیش از 42 هزار تومان بوده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: