• دوشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 973-1193-5
  • خبرنگار : 59008
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری قزوین تأکید کرد:

موفقیت جهاددانشگاهی با حضور نیروهای جوان، متخصص و متعهد

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: پیگیری مجدانه و ارائه اطلاعات، حضور نیروهای جوان، متخصص و متعهد و استفاده از راه‌حل‌های ویژه و زیرکانه سه عامل مهم موفقیت جهاددانشگاهی است.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
معصومه مرادیان ظهر امروز در بازدید از مجموعه جهاددانشگاهی قزوین اظهار کرد: یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد جهاددانشگاهی این است که به‌صورت جهادی عمل کرده و در تبدیل ایده به عمل با سرعت بیشتری عمل می‌کند به عنوان مثال این مهم را در اجرایی کردن طرح تدوین سند آمایش علم و فناوری شاهد بودیم.

وی افزود: مبرهن است که اهداف جهاددانشگاهی با نیت هم‌افزایی و وحدت میان همه دستگاه‌هاست بنابراین مسئولان این مجموعه باید مردم و دولتمردان را نسبت به فعالیت جهاد حساس کنند زیرا هدف همه مسئولان خدمت‌رسانی به مردم است.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری قزوین تصریح کرد: دفتر امور بانوان استانداری در راستای این وحدت و همدلی در کنار مجموعه جهاددانشگاهی است و برای رسیدن به هدف والای خدمت به آحاد جامعه از هیچ تلاش و حمایتی فروگذار نخواهد کرد.

وی عنوان کرد: امیدواریم مجموعه جهاددانشگاهی راست‌قامت و استوار در جهت کمک به مردم به‌خصوص اقشار کم‌بضاعت و بی‌بضاعت جامعه گام‌های مثبتی بردارد.

مرادیان تأکید کرد: پیگیری مجدانه و ارائه اطلاعات، حضور نیروهای جوان، متخصص و متعهد و استفاده از راه‌حل‌های ویژه و زیرکانه سه عامل مهم موفقیت جهاددانشگاهی است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: