• دوشنبه ۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-1590-5
  • خبرنگار : 59006
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بازدید مدیر روابط عمومی نیروگاه شهید رجایی از خبرگزاری ایسنا

مدیر روابط عمومی نیروگاه شهید رجایی قزوین ضمن بازدید از خبرگزاری ایسنا خواستار همکاری مضاعف و استفاده از ظرفیت ایسنا درزمینه اطلاع‌رسانی مصرف برق، شد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، موسی اصلی‌بیگی در بازدید از خبرگزاری ایسنا با اشاره به وضعیت نیروگاه شهید رجایی استان قزوین، تصریح کرد: نیروگاه شهید رجایی یکی از نیروگاه‌های بزرگ و تأثیرگذار کشور است که 5 درصد از برق کشور را تأمین می‌کند و یکی از صنایع مهم زیرساختی محسوب می‌شود.

وی افزود: با توجه به اهمیت اطلاع‌رسانی در حوزه برق نیروگاه با اصحاب رسانه تعامل مثبتی دارد و از این بستر برای آگاه‌سازی شهروندان استفاده می‌کند.

مدیر روابط عمومی نیروگاه شهید رجایی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ما آماده تولید برق هستیم و با توجه به ورود به تابستان و پیک مصرف برق قرار داریم در این میان صرفه‌جویی اهمیت بالایی دارد، اصحاب رسانه با آگاه‌سازی می‌توانند فرهنگ صرفه‌جویی در مصرف برق را نهادینه و به وزارت نیرو کمک کنند.

وی یادآور شد: اگر هر خانواده یک لامپ را خاموش کند در این شرایط می‌توانیم از این ظرفیت استفاده کنیم، عمده مشکل ما در مصرف برق این 2 ماه است، چراکه در این 2 ماه به دلیل مصرف بالای برق نیاز به تأسیس نیروگاه‌های جدید داریم درحالی‌که پایان تابستان عملاً بدون استفاده باقی می‌ماند.

اصلی‌بیگی بیان کرد: رسانه‌ها در این میان نقش تأثیرگذاری دارند، با توجه به ظرفیت اطلاع‌رسانی که ایسنا در اختیار دارد می‌توانیم با تعاملی سازنده از این بستر برای امر خطیر فرهنگ‌سازی و آگاه‌سازی استفاده کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: