• دوشنبه ۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-891-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون عمرانی استاندار قزوین خبر داد:

اعطای 67 میلیارد تومان تسهیلات بابت اشتغال‌زایی روستایی

معاون عمرانی استاندار در جلسه شورای اداری بخش بشاریات گفت: تاکنون 67 میلیارد تومان تسهیلات بابت اشتغال‌زایی روستایی پرداخت‌شده است.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، علی فرخ‌زاد معاون عمرانی استاندار در جلسه شورای اداری بخش بشاریات اظهار کرد: تاکنون 67 میلیارد تومان تسهیلات بابت اشتغال‌زایی روستایی از طریق بانک‌های عامل به طرح‌های واجد شرایط اعطاشده است و تاکنون اقدامات خوبی در زمینه اشتغال‌زایی روستاییان صورت گرفته، اما نیاز است دستگاه‌های اجرایی با همکاری و تعاملات بیشتر با بانک‌های عامل و متقاضیان این روند را بهبود بخشند.

فرخ‌زاد با مهم برشمردن ایجاد اشتغال در روستاها تأکید کرد: باید جدای از سیاست‌ها و استراتژی‌های کلان توسعه به‌طور ویژه به امور توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها پرداخت. همچنین می‌توان با رویکرد بومی‌سازی و توسعه گردشگری در روستاها و نیز بازتولید و رونق صنایع‌دستی روستاها به‌گونه‌ای اثربخش در این زمینه‌ها ورود کرد و اقداماتی مثمر ثمر در جهت اشتغال‌زایی در روستاها به انجام رساند.

وی در خصوص آسفالت جاده روستای زعفران عنوان کرد: ضروری است این طرح در اولویت قرارگرفته و از اعتبارات سال 97 برای اجرای آن استفاده شود. همچنین با توجه به اهمیت صیانت از بیت‌المال و اجرای کیفی‌تر پروژه‌های عمرانی، نیاز است نظارت بیشتری بر حسن اجرای پروژه‌ها توسط دستگاه‌های اجرایی صورت گیرد.

به گزارش ایسنا، معاون عمرانی استاندار طی سفر یک‌روزه به بخش بشاریات آبیک از پروژه‌های مشارکتی دهیاری و بنیاد مسکن در روستاهای مامجین و زعفران بازدید کرده و در خصوص ساماندهی و بهسازی معبر دسترسی به مدرسه شهر خاکعلی نیز دستورات لازم را صادر کردند. همچنین در این سفر از خانواده شهدا نیز بازدید به عمل آمد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: