• سه شنبه ۵ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-894-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

آغاز عملیات اجرایی ساخت راه روستای گردشگری آبگرم یله‌گنبد

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین از انعقاد قرارداد جدید و آغاز عملیات اجرایی بازگشایی و ساخت راه روستایی آبگرم یله‌گنبد در بخش کوهین شهرستان قزوین خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین، مسعود حق‌لطفی با اعلام این خبر گفت: عملیات اجرایی بازگشایی و ساخت راه روستایی آبگرم یله‌گنبد آغازشده است.

وی اضافه کرد: روستای آبگرم یله‌گنبد می‌تواند با فراهم کردن بسترهای گردشگری مکان بسیار مناسب و دیدنی باشد برای سفر، به همین جهت در دستور کار راه و شهرسازی قرارگرفته است.

رئیس شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی استان تأکید کرد: توجه به موضوع معماری راه و جذابیت بصری در احداث ابنیهٔ این مسیر با نگاه به گردشگری بودن این محور ازجمله موضوعات مورد اهمیت خواهد بود.

وی افزود: طی قراردادی که با شرکت پیمانکاری منعقدشده مقرر است نسبت به بازگشایی، اجرای ابنیه زیرسازی و آسفالت راه روستایی آبگرم یله‌گنبد اقدام کند.

حق‌لطفی ضمن تشریح جزئیات این قرارداد تصریح کرد: تحویل زمین راه روستایی آبگرم یله‌گنبد انجام‌گرفته و عملیات بازگشایی تعریض زیرسازی و اجرای ابنیه شامل 20 رشته لوله و 10 دستگاه پل زیرسازی و آسفالت 7 کیلومتر از راه روستایی موردنظر آغازشده است که این امر موجب گسترش گردشگری ایجاد شغل و توسعه اقتصاد پایدار در منطقه خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: