• چهارشنبه ۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-293-5
  • خبرنگار : 59008
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین تأکید کرد:

حمایت استانداری از طرح‌های علمی- پژوهشی جهاددانشگاهی قزوین

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: با توجه به ظرفیت علمی – پژوهشی جهاددانشگاهی این مرکز می‌تواند با ارائه طرح‌های علمی تعامل و ارتباط مؤثری با مجموعه استانداری داشته باشد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
علیرضا آشناگر معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین صبح امروز از بخش‌های مختلف جهاددانشگاهی قزوین به‌ویژه مجتمع درمانی این مجموعه بازدید و با مدیران جهاددانشگاهی دیدار و گفت‌وگو کرد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین در این دیدار ضمن اشاره به ظرفیت‌های علمی، فرهنگی و پژوهشی مجموعه جهاددانشگاهی اظهار کرد: این مجموعه با توجه به بضاعت‌هایی که دارد می‌تواند در امر توسعه به‌صورت استانی و ملی مؤثر واقع شود.

وی با اشاره به ظرفیت مرکز افکارسنجی (ایسپا) جهاددانشگاهی خاطرنشان کرد: نباید از مدیران و مسئولان اجرایی انتظار فعالیت در حوزه پژوهش را داشت بلکه می‌بایستی مجموعه‌هایی مانند جهاد که ظرفیت کار پژوهشی دارند با مدیران اجرایی تعامل و ارتباط مستقیم و مؤثر داشته باشند و اطلاعات پژوهشی خود را در اختیار آنان قرار دهند.

آشناگر ضمن اشاره به دغدغه‌های مقام معظم رهبری در خصوص مسائل اجتماعی عنوان کرد: مجموعه استانداری می‌کوشد تا برای حل معضلات اجتماعی قدمی بردارد در این راستا از همه طرح‌هایی که منجر به تحول اجتماعی مثبت خواهد شد استقبال خواهد کرد.

این مسئول مطرح کرد: از طرح‌های پژوهشی و تحقیقاتی در حوزه تحول اجتماعی استقبال می‌کنیم و برای اجرایی شدن این پروژه‌ها نیز اعتباراتی تخصیص یافته است.

وی افزود: لذا با توجه به ظرفیت علمی – پژوهشی جهاددانشگاهی این مرکز می‌تواند با ارائه طرح‌های علمی تعامل و ارتباط مؤثری با مجموعه استانداری داشته باشد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین در ادامه ضمن تأکید بر لزوم همکاری جهاددانشگاهی با دستگاه‌های نظارتی اظهار کرد: این مجموعه می‌تواند در کارگروه اجتماعی استانداری به‌صورت میهمان عضو شده و در جریان مسائل و معضلات موجود قرار بگیرد تا بتواند همکاری‌های لازم را با مجموعه استانداری داشته باشد.

وی اضافه کرد: جهاددانشگاهی می‌بایست با دستگاه‌های خدماتی و امدادی مانند کمیته امداد و بهزیستی همکاری و تعامل بیشتری داشته باشد تا در حوزه‌های درمانی و پژوهشی نیز جمعیت بیشتری را در استان ارائه داده و تمامی گروه‌های هدف را در پوشش خدمات خود قرار دهد.

آشناگر در همین راستا تصریح کرد: اگر جهاددانشگاهی بتواند در حوزه اشتغال علی‌الخصوص در مناطق حاشیه‌نشین شهر که بضاعت و توانایی کافی را ندارند طرحی مدون و علمی را ارائه دهد، مجموعه استانداری از این موضوع استقبال و از این مجموعه حمایت خواهد کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: