• پنجشنبه ۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-1891-5
  • خبرنگار : 59008
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئيس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین:

«سن زدگی» گندم به حداقل رسیده است

رئيس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده سن زدگی گندم به حداقل رسیده و محصول تولیدی از کیفیت خوبی برخودار است.

به گزارش ايسنا منطقه قزوين،‌ فاطمه خمسه در بازدید از سه مرکز خرید تضمینی گندم در شهرستان بوئین زهرا گفت: روند تحویل گندم از کشاورزان استان از چند روز گذشته آغاز و در روزهای آینده به پیک خرید و تحویل گندم در روز خواهیم رسید.

وی گفت: کار برداشت و خرید گندم در پنج شهرستان قزوین، آبیک، بوئین زهرا، تاکستان و البرز شروع شده و در هفته‌های آینده برداشت گندم در شهرستان آوج هم آغاز خواهد شد.

رئيس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین اضافه کرد: با برنامه‌ریزی انجام شده سن زدگی محصول به حداقل رسیده و محصول تولیدی از کیفیت خوبی برخودار است.

وی بر نظارت و دقت بیشتر کارشناسان و مسئولان نظارت بر خرید و تحویل محصولات تأكيد و اضافه کرد: در سال زراعی جاری ۲۲ مرکز خرید در سراسر استان کار خرید گندم از کشاورزان را برعهده دارند.

خمسه گفت: مراکز خرید از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب بدون وقفه و تازمانی که به هر میزان کامیون در محل مراکز برای تحویل گندم حضور داشته باشند گندم کشاورزان را تحویل می‌گیرند.

به گفته وی در بازدید از مراکز خرید و یا در تحویل گندم هيچ گونه مشكلی وجود ندارد و در کمترین زمان محصول تحویل گرفته می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: