• شنبه ۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-995-5
  • خبرنگار : 59020
  • منبع خبر : گفتگو

معرفی تیم‌های برتر رقابت‌های تنیس رده‌های سنی کشور

رئیس هیئت تنیس خاکی استان از شناخت نفرات برتر مسابقات رده‌های سنی کشور خبر داد.

مجید احمدپور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، گفت: در رده سنی زیر 10 سال دختران این مسابقات یاسمن یزدانی از خراسان شمالی عنوان قهرمانی را کسب کرد، شان آی بیوک از خراسان رضوی نایب‌قهرمان شد و فردخت علیمی از قزوین سکوی سومی را به خود اختصاص داد.

وی افزود: در رده سنی زیر 12 سال دختران هم، مهرانا سلیمانی پور از اصفهان در جایگاه نخست ایستاد، هانا سلطانی از قزوین نایب‌قهرمان شد و سارا اصل رسولی از آذربایجان غربی و یاسمن یزدانی از خراسان شمالی هم به‌طور مشترک سوم شدند.

احمدپور با اعلام اینکه در رده سنی زیر 14 سال هم رومینا زینالی از آذربایجان غربی عنوان نخست را به دست آورد، افزود: هانا سلطانی از قزوین نایب‌قهرمان شد و جیران رشیدی از آذربایجان غربی و کمند افشار زاده از تهران به‌طور مشترک سوم شدند.

رئیس هیئت تنیس خاکی استان قزوین خاطرنشان کرد: در رده سنی زیر 10 سال هم ملوین نجاریان از آذربایجان غربی در جایگاه نخست ایستاد، مانی ملاعسگری از تهران نایب‌قهرمان شد و کیارش کهترپور و رادین فهیمی دو ورزشکار تهرانی به‌طور مشترک سوم شدند.

وی تصریح کرد: در رده سنی زیر 12 سال کسری رحمانی از تهران قهرمان شد، سام پازکی از مازندران دوم شد و امیرحسین نبی لو از آذربایجان غربی و آرین خاوری از تهران هم به به‌طور مشترک سوم شدند.

احمدپور عنوان کرد: در رده سنی زیر 14 سال هم امیررضا آرمیون از آذربایجان غربی قهرمان شد، مبین اکبرپور از مازندران عنوان نایب هرمانی را کسب کرد و طاها و صدرا وزیری حرمی دو تنیسور قمی هم مشترکا سوم شدند.

به گزارش ایسنا، در این رقابت‌ها 138 ورزشکار دختر و پسر به مدت یک هفته به میزبانی قزوین باهم رقابت کردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: