• شنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 974-1897-5
  • خبرنگار : 59008
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس‌کل دادگستری استان قزوین:

مدیران شایسته، سرمایه‌های اصلی هر جامعه‌ای هستند

رئیس‌کل دادگستری استان قزوین گفت: قانون باید به‌طور مساوی بین همه اقشار جامعه اجرا شود و در این میان کسانی که بخواهند با اعمال خلاف قانون و با مقاصد شخصی حق افراد و جامعه را تضییع کنند، بدانند که دستگاه قضایی در مقابل آن‌ها خواهد ایستاد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدرتی در آیین تکریم و معارفه رئیس حوزه قضایی بخش خرمدشت اظهار کرد: دستگاه قضایی خدمات بسیار وسیعی را به‌طور مستقیم و غیرمستقیم به سایر دستگاه‌ها ارائه می‌دهد، ازاین‌رو کار در دستگاه قضایی بسیار پیچیده و سخت است.

رئیس‌کل دادگستری استان قزوین خاطرنشان کرد: مردم باید نسبت به اصلاح جامعه احساس مسئولیت کنند زیرا جرائم، آسیب‌ها و معضلات اجتماعی با کار شبانه‌روزی مسئولان کاهش نمی‌یابد بلکه خود مردم با مسئولیت اجتماعی باید به میدان بیایند تا کاهش جرائم را شاهد باشیم.

مقام ارشد قضایی استان تصریح کرد: قانون باید به‌طور مساوی بین همه اقشار جامعه اجرا شود و در این میان کسانی که بخواهند با اعمال خلاف قانون و با مقاصد شخصی حق افراد و جامعه را تضییع کنند، بدانند که دستگاه قضایی در مقابل آن‌ها خواهد ایستاد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدرتی عنوان کرد: احساس امنیت و امنیت در جامعه از مهم‌ترین اولویت‌های جامعه بشری در هر نقطه از جهان است و کسی را نمی‌توان پیدا کرد که بگوید به امنیت نیازی ندارد.

وی توضیح داد: تأمین امنیت یکی از وظایفی است که بر اساس قانون بر عهده دستگاه قضایی نهاده شده است و در این مسیر افرادی هستند که به دنبال خدشه‌دار کردن امنیت حاکم و با قانون‌شکنی به دنبال اهداف شخصی و شوم خود هستند، به همین خاطر به چنین افرادی هشدار می‌دهیم که امنیت خطر قرمز ما است و بدانند که دستگاه قضایی در برابر آن‌ها کوتاه نخواهد آمد و شاهد قاطعیت دستگاه قضایی در حفظ این مقوله مهم خواهند بود.

رئیس‌کل دادگستری قزوین در پایان خاطرنشان کرد: توصیه من به رئیس حوزه قضایی خرمدشت و سایر مسئولان این بخش این است که خدمت در نظام جمهوری اسلامی را یک فرصت و عبادت بدانند و با همفکری و همراهی یکدیگر در پی گره‌گشایی از کار مردم باشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: