• شنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 974-1997-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس اداره آبفای محمدیه:

ضرورت صرفه‌جویی آب در محمدیه و ناحیه شهری مهرگان

رئیس اداره آب و فاضلاب محمدیه گفت: با توجه به کمبود 35 لیتر در ثانیه آب شرب در ناحیه شهری مهرگان و 50 لیتر در ثانیه‌ای شهر محمدیه، از مشترکین دعوت می‌شود برای گذر از شرایط کم‌آبی طی فصل گرما، رعایت صرفه‌جویی در مصرف آب را در دستور کار خود قرار دهند.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، کیوان صمیمی اظهار کرد: طی ماه‌های گذشته با تلاش امور آبفای شهرستان البرز و دفتر بهره‌برداری از تأسیسات آب شهری شرکت آبفای استان، به‌منظور افزایش توان آب‌رسانی، سه حلقه چاه به ظرفیت مجموع 90 لیتر در ثانیه وارد مدار بهره‌برداری شد که سه حلقه چاه جدید نیز در دست اقدام است.

وی اضافه کرد: 3 حلقه چاه دیگر نیز مهندسی مجدد شد که 30 لیتر در ثانیه به مجموع توان آب‌رسانی افزایش یافت که شامل افزایش عمق و تعویض پمپ بود.

صمیمی تصریح کرد: میزان خروجی مخزن 10 هزار مترمکعبی مهرگان به‌طور متوسط 7 هزار و 500 مترمکعب در شبانه‌روز بوده که این رقم در این ایام گرم سال به 9 هزار و 100 مترمکعب رسیده که با توجه به کارکرد 24 ساعته تأسیسات، امکان افزایش این مقدار وجود ندارد و امید است با صرفه‌جویی شهروندان، امکان برقراری فشار آب مناسب برای تمامی ساکنین شهر محمدیه و ناحیه شهری مهرگان فراهم شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: