• شنبه ۱۳ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-3991-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون اقتصادی استاندار:

حل مشکلات تولیدکنندگان مرغ و تخم‌مرغ در قزوین در اولویت است

معاون اقتصادی استانداری قزوین گفت: با پیگیری جدی درصدد حل مشکلات تولیدکنندگان مرغ و تخم‌مرغ در استان هستیم تا بازار این کالاهای اساسی دچار نوسان نشود.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
منوچهر حبیبی در نشست با تولیدکنندگان مرغ و تخم‌مرغ که در سالن باغستان برگزار شد، اظهار کرد: مرغ و تخم‌مرغ از کالاهای اساسی است و باید مشکلات آن همواره رصد شده و حل شود.

وی اضافه کرد: موضوع قیمت و تنظیم بازار بسیار مهم است و در حال حاضر میزان جوجه ریزی کاهش‌یافته و شاید با کمبود مواجه شویم که باید تدبیر لازم صورت گیرد.

حبیبی تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود نهاده‌ها افزایش قیمت داشته باشد اما دولت نهاده‌های موردنیاز مرغ و طیور را به‌صورت متمرکز خریداری و وارد کشور کرده است و باید تلاش کنید تا سهم استان دریافت شود.

وی افزود: سویا، کنجاله و نهاده‌های کشاورزی به‌وفور واردشده و باید اتحادیه هم پیگیری لازم را داشته باشد تا سهم استان را بگیرد.

معاون اقتصادی استانداری قزوین ابراز کرد: در نقدینگی مشکل داریم و چون بیماری بیشترین خسارت را به استان زده لذا پیگیر هستیم تا اعتبارات کم‌بهره به تولیدکنندگان کشاورزی هم داده شود و در این راستا ادارات بیمه و مالیات هم همراهی لازم را انجام داده‌اند تا مشکلات کاهش یابد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: