• چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 975-3394-5
  • خبرنگار : 59021
  • منبع خبر : گفتگو

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین عنوان کرد:

ایسنا رسانه‌ای معتبر در بین مردم استان

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: خبرگزاری‌ها به‌عنوان یکی از عناصر مهم در عرصه اطلاع‌رسانی محسوب می‌شود و می‌توان خبرگزاری ایسنا را یکی از رسانه‌هایی دانست که مردم استان پیگیر اخبار آن هستند.

عباس علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین، در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، با اشاره به سی‌وهشتمین سالگرد تأسیس جهاد دانشگاهی اظهار کرد: وجود جهاد دانشگاهی به‌عنوان نهادی عملی و علمی که کارهای پژوهشی و آموزشی و دیگر عرصه‌ها را در کنار هم انجام می‌دهد بسیار حائز اهمیت است.

وی افزود: در حقیقت جهاد دانشگاهی به‌عنوان بال علمی دستگاه‌های اجرایی در حال فعالیت است که می‌تواند به‌عنوان مکمل و کمک‌کننده دیگر دستگاه‌ها باشد.

علایی مقدم تصریح کرد: مجموعه جهاد دانشگاهی را یک مجموعه فعال و جوان تشکیل می‌دهد که با بار علمی بالا در سطح استان فعالیت دارند.

وی بیان کرد: جهاد دانشگاهی استان قزوین هر زمان که در کارهای پژوهشی و علمی و دوره‌های مختلف وارد شده توانسته با حضور مدیران و دست‌اندرکاران خود به نحو احسن در آن موفق باشد.

این مسئول با اشاره به فعالیت خبرگزاری ایسنا در قزوین بیان کرد: خبرگزاری‌ها به‌عنوان یکی از عناصر مهم در عرصه اطلاع‌رسانی محسوب می‌شود که می‌توان خبرگزاری ایسنا را یکی از رسانه‌هایی دانست که مردم استان پیگیر اخبار آن هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین ادامه داد: خبرگزاری ایسنا به‌عنوان یکی بخش‌های مجموعه جهاد دانشگاهی استان در این عرصه کمک‌رسان ما در پوشش و اطلاع‌رسانی‌های حوزه ورزش و جوانان است.

وی تصریح کرد: در بحث نشاط اجتماعی و اطلاع‌رسانی‌ها ما نیازمند حضور رسانه‌های فعال هستیم و خبرگزاری ایسنا در کنار دیگر رسانه‌های استان می‌تواند کمکی در راستای ارتقاء نشاط و سلامت اجتماعی و پرورش و معرفی نخبه‌ها و نیازهای حوزه‌های مختلف جوانان باشد تا گام‌های بلندی را با کمک هم برداریم.

علایی مقدم در پایان ابراز امیدواری کرد: به‌زودی تفاهم‌نامه‌های مشارکتی بین سازمان ورزش و جوانان و معاونت‌های آن با مجموعه جهاد دانشگاهی استان منعقد شود که امیدواریم خروجی خوبی را با کمک و یاری هم داشته باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: