• چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-10290-5
  • خبرنگار : 59012
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بازدید رئیس دانشگاه فنی مهندسی بوئین‌زهرا از خبرگزاری ایسنا / خبرگزاری ایسنا جزو رسانه‌های پویای استان است

رئیس دانشگاه فنی مهندسی بوئین‌زهرا در بازدید از خبرگزاری ایسنا به مناسبت روز خبرنگار گفت: خبرگزاری ایسنا جزو خبرگزاری‌های پویا و معتبر در استان است.

رئیس دانشگاه فنی مهندسی بوئین‌زهرا به‌مناسبت روز خبرنگار از دفتر خبرگزاری ایسنا منطقه قزوین بازدید و روز خبرنگار را تبریک گفت.

 به گزارش ایسنا منطقه قزوین، بابک محمد حسینی رئیس دانشگاه فنی مهندسی بوئین‌زهرا به مناسبت روز خبرنگار از دفتر خبرگزاری ایسنا بازدید و روز خبرنگار را تبریک گفت.

در این بازدید ضمن تبریک روز خبرنگار از رسانهٔ ایسنا به‌عنوان خبرگزاری تخصصی دانشجویان درخواست شد تا تعاملات خود با دانشگاه بوئین‌زهرا را افزایش دهند.

بابک محمد حسینی رئیس دانشگاه فنی مهندسی بوئین‌زهرا در این دیدار اظهار کرد: قشر خبرنگار و خبرگزاری‌ها مهم‌ترین رکن عرصهٔ اطلاع‌رسانی هستند که در حال حاضر در فضاهای تصویری و شبکه‌های مجازی قدری محو شدند.

محمد حسینی خاطرنشان کرد: فراهم کردن خوراک اطلاع‌رسانی فضاهای مجازی توسط خبرگزاری‌ها صورت می‌گیرد اما همانند کارگردان پشت‌صحنه دیده نمی‌شوند.

وی یادآور شد: خبرگزاری ایسنا جزو خبرگزاری‌های پویا و معتبر در استان است که همهٔ نیروهای آن جوان و باانگیزه هستند و به‌دوراز حاشیه و سیاست فعالیت می‌کنند.

رئیس دانشگاه فنی مهندسی بوئین‌زهرا در پایان گفت: باوجوداینکه رسالت خبرگزاری‌ها بر مبنای بار سیاسی است اما ایسنا همواره خارج از سیاست عمل کرده و ماهیت دانشجویی خود را حفظ کرده است.
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: