• چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-10690-5
  • خبرنگار : 59012
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بازدید مدیر مرکز دیجیتال از خبرگزاری ایسنا؛

قدردانی از خبرنگاران صرفاً نمادین و محدود در روز خبرنگار نباشد

مدیر مرکز دیجیتال با اشاره به اینکه قدردانی نمادین از خبرنگاران صرفاً مختص روز خبرنگار نباشد گفت: مدیران و مسئولان در طول سال نیز باید به حمایت از رسانه‌ها بپردازند.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، سعید پورایمانی مدیر مرکز دیجیتال استان قزوین به مناسبت روز خبرنگار از دفتر خبرگزاری ایسنا بازدید و با خبرنگاران دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار سعید پورایمانی ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: ما قدردان زحمات شما هستیم که در ابتدا برای جامعه و فضای امیدبخشی و پیگیری مشکلات مردم متحمل می‌شوید.

وی افزود: در وضعیت بد جامعه کار شما به‌عنوان اصحاب رسانه سنگین است، در فضای ناامیدی و رخوتی که در جامعه و بازار  ایجادشده، بازار داغ شایعات را  باید پاسخگو باشید.

پورایمانی یادآور شد: خبرگزاری ایسنا هموراه در این موضوعات پیشگام بوده است و در بسیاری از موضوعات ازجمله عنوان کردن مسائل و آسیب های اجتماعی جامعه به خوبی عمل کردید و گزارش‌های اثرگذاری را ارائه می‌دهد که در سطح جامعه شاهد اثرات ایجاد شده هستیم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه ایسنا همواره به دنبال آن بوده تا بدون جهت‌گیری سیاسی به ارائهٔ اخبار بپردازد بنابراین صرفاً به ارائهٔ اخبار هم سو و هم‌جهت نمی‌پردازد بلکه در کمال صداقت تمامی اخبار را بازگو می‌کند.

مدیر مرکز دیجیتال در پایان گفت: بسیاری از مردم اهمیت حضور شما را درک نمی‌کنند اما شما با اعلام دغدغه‌های مردم می‌توانید زمینه‌ای را ایجاد کنید که برای مردم ارزشمند است، شما در ایجاد فضاسازی و ایجاد موج مطالبات مردمی می توانید مشکلات بیشتری را حل کنید.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: