• چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-5191-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

امام‌جمعه موقت تهران تأکید کرد:

ضرورت بررسی مشکلات بانکی و قضائی در صداوسیما

امام‌جمعه موقت تهران گفت: رسانه ملی باید ریشه اصلی مشکلات اقتصادی، افزایش هزینه‌های کشور، ناکارآمدی در برخی سطوح، مشکلات بانکی و قضایی را شناسایی و منعکس کند.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
حجت‌الاسلام سید حسن ابوترابی فرد در مراسم معارفه مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز قزوین که در دانشکده آینده‌پژوهی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین برگزار شد، اظهار کرد: از تدابیر مبتنی بر دانش استاندار قزوین تشکر می‌شود که آرامش‌بخش بوده است.

وی افزود: رسانه ملی از نگاه رهبری نماد ارزش‌های متعالی اسلام و انقلاب و یک مرکز دانشگاهی برای مخاطبان است و هر میزان که قدم‌ها بلندتر برداشته شود عزم و اراده ملی قوی‌تر می‌شود.

امام‌جمعه موقت تهران تصریح کرد: در رسانه ملی باید گام‌ها عالمانه باشد تا پشتوانه قوی داشته باشد و استفاده از مدیران کارآزموده و صالح باید در رسانه ملی استفاده شود.

وی یادآور شد: برای برون‌رفت از مشکلات نیازمند وفاق و وحدت ملی هستیم و در این میان تقویت وحدت نخبگان علمی، سیاسی و استفاده از مدیران باتجربه برای حل مشکلات ضروری است و رسانه ملی می‌تواند در این عرصه نقش‌آفرین باشد.

ابوترابی فرد گفت: امروز وحدت خوبی در جامعه داریم اما باید به افق‌های بالاتر فکر کنیم اما باید اذعان کرد تاریخ وحدت ملت ما را به یاد ندارد اما باید چشم‌انداز بهتری داشته باشیم.

وی افزود: ریشه‌های مشکلات سیاسی، اجتماعی و اقتصادی باید در رسانه‌ها به‌صورت عالمانه و کارشناسانه بررسی شود و نگاه سطحی به آن‌ها منطقی نیست.

ابوترابی فرد یادآور شد: رسانه ملی باید ریشه اصلی افزایش هزینه‌های کشور، ناکارآمدی در برخی سطوح، مشکلات بانکی و قضایی را شناسایی کرده و به مردم منعکس کند زیرا اگر مردم واقعیت‌ها را بدانند همراهی می‌کنند و با مدیرانی که نگاه گذار و کوتاه‌مدت دارند برخورد می‌کند.

نماینده اسبق مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: باید جلوی تصمیمات نادرست گرفته شود و رسانه ملی لازم است به‌صورت اساسی و ریشه‌یابی دقیق مشکلات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی را مطرح کند تا مدیریت‌های ناکارآمد مشخص شود.

در این مراسم ضمن تشکر از خدمات ۴ ساله ابوالفضل معصومی فر، مدیرکل سابق، سعید انبارلویی به‌عنوان مدیرکل جدید صداوسیمای استان قزوین معرفی شد.

سعید انبارلویی خانواده شهید بوده و پیش‌ازاین به‌عنوان مدیرکل آرشیو سازمان صداوسیما و معاونت برون‌مرزی رسانه ملی فعالیت کرده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: